‚Awake‘ trailer: Najnovšie sci-fi od Netflixu je plné chaosu, halucinácií a hystérie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil oficiálny trailer k ich nadchádzajúcemu sci-fi trileru Awake, v ktorom je spánok pre ľudí už len vzácnosťou a celý svet upadá do šialenstva.

V hlavných úlohách sa predstavila bezsenná Gina Rodriguez (Deepwater Horizon: More v plameňoch) na úteku so svojou výnimočnou dcérou. Film zrežíroval Mark Raso (Kodaň), ktorý taktiež napísal aj scenár. Najnovšie sci-fi od Netflixu uvidíš na malých obrazovkách 9. júna 2021.

Oficiálny trailer k sci-fi trileru Awake:

Svet sa ocitne v zajatí masovej hystérie po tom, čo záhadná katastrofa zničí všetku elektroniku a vezme celému ľudstvu schopnosť spať. Vedci preto závodia s časom a snažia sa nájsť liek na nevysvetliteľnú nespavosť skôr, ako jej smrteľné účinky eliminujú ľudskú rasu.

Keď však bývalá vojačka Jill (Gina Rodriguez) zistí, že jej malá dcéra Matilda (Ariana Greenblatt) môže byť kľúčom k spáse ľudstva, musí sa rozhodnúť. Bude aj naďalej ochraňovať svoje deti za každú cenu alebo obetuje všetko na záchranu sveta?

Awake trailer
Zdroj: netflixlife.com

Oficiálna synopsa a herecké obsadenie:

„Po tom, čo nevysvetliteľná globálna udalosť zoberie celému ľudstvu schopnosť spať, problémová vojačka musí bojovať o záchranu svojej rodiny, pretože spoločnosť a jej myseľ sa veľmi rýchlo dostávajú do temného chaosu.“

Vychádzajúca hviezda Ariana Greenblatt si vo filme zahrala dcéru herečky Giny Rodriguez. Vo vedľajších úlohách účinkujú Frances Fisher, Shamier Anderson, Finn Jones, Lucius Hoyos, Gil Bellows, Barry Pepper a Jennifer Jason Leigh. Producentom je Paul Schiff (Extraction), ktorý už s Netflixom nejaký ten čas spolupracuje, takže o kvalitné spracovanie sa obávať nemusíš. Vyzerá to dobre, ale či to tak skutočne aj bude uvidíš až budúci mesiac.

Čo hovoríš na oficiálny trailer k sci-fi filmu Awake, ktorý uvidíš na Netflix už budúci mesiac? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -