Obľúbili ste si ju? Režisér James Gunn potvrdil, ktorá nová postava sa určite objaví v Strážcoch Galaxie 3!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ktorá nová postava určite Strážcom Galaxie zbohom nepovedala?

Najnovšia Marvelovka, Strážcovia Galaxie 2, už robí svoje prvé krôčky v kinách. A podľa doterajších zárobkov sú to zatiaľ riadne kroky. Myslím teda, že už nič nezakriknem, ak poviem, že Guardians of the Galaxy vol.2 je megahit. Avšak, o tom, že sa píše už tretí diel (v réžii Jamesa Gunna) už dávno vieme. V poslednom interview však na režiséra padla trošku iná otázka. Uvidíme v ďalšom pokračovaní opäť nejaké postavy, ktoré už poznáme z dvojky?

James Gunn dlho neváhal a so stopercentnou platnosťou potvrdil, že zlatú kňažku Ayeshu sme rozhodne nevideli na posledy. Dokonca o samotnej predstaviteľke Elizabeth Debicki povedal, že ide asi o najlepšiu herečku s akou doteraz pracoval. O ďalších postavách sa zatiaľ nevyjadril. Musíme však brať do úvahy, že osudy ostatných sú momentálne v rukách Bratov Russovcov, keďže so všetkými točia tretí diel Avengers.

Najvyššia kňažka Ayesha
Najvyššia kňažka Ayesha; Zdroj: docpalindrome.com

Konkrétne sa teda jedná o všetkých Strážcov + Mantis a Nebulu. Každopádne, v tomto čase je ozaj ťažké vravieť o osude postáv v druhom pokračovaní Strážcov Galaxie. Ak ste videli všetky post-credits scény vo vol.2 tak viete, že Marvel toho plánuje ešte dosť. Je však veľmi dobré vedieť, že Ayeshu sme nevideli naposledy. Ak by si film zobral inšipráciu z komiksov, tak nás s ňou a Adamom Warlockom čaká veľmi zaujímavý príbeh.

Obľúbili ste si v dvojke Strážcov Ayeshu? Poznáte jej postavu z komiksov? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -