Pripútajte sa, film Baby Driver 2 dostal zelenú. Kedy Ansel Elgort opäť nastúpi do auta?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Sony údajne začalo pracovať na filme Baby Driver 2. Scenár od Edgara Wrighta by mal byť už napísaný a tak nastal čas posunúť sa ďalej.

K pokračovaniu by mali byť taktiež pripojení aj pôvodní herci, medzi ktorými sa nachádza Ansel Elgort, Lily James, Jon Bernthal, Michael Peter Balzary a CJ Jones. Do produkcie sa však projekt posunie až vtedy, keď Elgort dokončí svoje herecké vystúpenie v HBO Max sérii Tokio Vice.

Zdroj: www.showbiz411.com

Bude Baby Driver 2 takým hitom, ako jeho predchodca?

O pokračovaní sa hovorí ešte od chvíle, kedy sa v roku 2017 dostal do kín pôvodný film. Ale nebudeme si predsa klamať, akčný film Baby Driver má do dnešných dní na Rotten Tomatoes krásnych 93%.

Z nenápadnej snímky sa veľmi rýchlo stal prekvapivý hit, ktorý nenechal hladným ani pokladnicu štúdia Sony. Do dnešných dní sa mu podarilo získať pôsobivých 226 miliónov. Rozpočet filmu Baby Driver bol 34 miliónov dolárov.

Produkcia pokračovania by sa mala začať koncom tohto roku. Novinkou bude aj pridanie nového ženského charakteru, ktorý bude úzko spätý s Deborou (Lily James). Tento krok nám však stále musí najskôr potvrdiť Sony spoločne s Edgarom Wrightom.

Ansel Elgort ako Baby Driver 2
Zdroj: i0.wp.com

Stihne to režisér Edgar Wright alebo sa film odloží?

Menším problémom môže byť aj zaneprázdnenosť režiséra Edgara Wrighta, ktorý momentálne pracuje na inom filme Last Night in Soho. Najnovšiu hororovú drámu uvidíme už 17. septembra 2020.

Tvorcu potom čaká promo nadchádzajúcej novinky, ktoré začne približne mesiac pred premiérou filmu. V rozhovoroch určite padne otázka aj na film Baby Driver 2 , ale do tej doby si budeme musieť ešte počkať.

Všetko bude pravdepodobne závisieť na tom, ako rád režisér relaxuje, alebo či má radšej pracovné nasadenie. Ak však dostalo akčné pokračovanie skutočne zelenú, pravdepodobne si vyberie druhú možnosť.

Bude podľa vás film Baby Driver 2 ešte väčším hitom alebo klesneme o úroveň nižšie? Ak k tomu máte niečo dodať aj vy, vaše myšlienky nám nezabudnite zanechať v sekcii komentárov.  

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -