Baby šéf 2 prichádza s oficiálnym trailerom. Nechýba v ňom nový mini šéf, ako aj horda nekompromisných bábätiek

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosť DreamWorks Animation vypustila oficiálny trailer k nadchádzajúcej animovanej komédii Baby šéf 2, v ktorej na nás čaká veľa bláznivých prekvapení.

Trailer k animovanej komédii Baby šéf 2:

V pokračovaní sa opäť pripravte na príchod bratov Templetonovcov, Tima (James Marsden) a Teda (Alec Baldwin), ktorých čaká jeden nevídaný jav. Timova malá dcérka (Amy Sedaris) je totižto mini šéf a naverbuje ich do nového dobrodružstva – omladiť ich pomocou čarovnej detskej receptúry, aby jej pomohli zastaviť zlovestný plán vytvárania zlých detí.

No úprimne, ak by mi niekto povedal, že tvorcovia scenár vytvorili počas dlhého obeda, uveril by som tomu. Miestami znie tento koncept naozaj hrozne, ale ak nazrieme do prvého filmu, aj ten bol hrozný a nevadilo to. Celosvetovo si tento animovaný skvost dokázal zarobiť viac ako pol miliardy a nechýbala ani oscarová nominácia za najlepší animovaný film.

The Boss Baby 2 trailer
Zdroj: sportsgrindenentertainment.com

Oficiálna synopsa filmu:

„V pokračovaní animovanej komédie sa bratia Templetonovci – Tim a jeho baby šéf Ted – stali dospelými a vzdialili sa od seba. Tim je teraz ženatý otec, ktorý sa musí starať o dieťa. Ted je generálny riaditeľ. Ale tu na scénu prichádza nový mini šéf, ktorý sa ich bude snažiť spojiť… a inšpirovať rodinný podnik.“

Čo sa týka hereckého obsadenia, okrem vyššie spomenutých hercov sa vo filme predstaví niekoľko ďalších nezabudnuteľných hlasov – Eva Longoria ako Carol Ariana Greenblatt ako jej 7-ročná dcéra Tabitha. Poteší nás aj herec Jeff Goldblum, ktorý prepožičal hlas zlovestnému doktorovi Edwinovi Armstrongovi. Na záver tu ešte máme Lisu Kudrowovú a Jimmyho Kimmela, ktorí si zopakujú svoje úlohy rodičov Teda a Tima.

The Boss Baby 2 trailer
Zdroj: awn.com

Baby šéf 2 bude premiérovať 25. marca 2021, ale či sa tak skutočne udeje je zatiaľ otázne a všetko bude závisieť od momentálnej situácie vo svete.

Čo hovoríte na oficiálny trailer k bláznivej animovanej komédii Baby šéf 2? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -