Vyše 40-centimetrový Baby Yoda zo Star Wars seriálu môže byť už čoskoro váš

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Baby Yoda zo seriálu Mandalorian v skutočnej veľkosti

Baby Yoda zo seriálu Mandalorian vo vašej izbe? – Ešte v novembri nám Disney spustilo vlastnú streamovaciu službu, kde sa do hľadáčika širokej verejnosti dostal seriál The Mandalorian. V hlavnej úlohe sa objavil herec Pedro Pascal. Fanúšikov však okrem kvalitného deja zo Star Wars univerza upútal aj niekto úplne iný…

Najväčším miláčikom celého seriálu je 50 ročné dieťa, ktorého meno zatiaľ nepoznáme. Fanúšikovia ho teda nazvali Baby Yoda, keďže ide o rovnaký druh. Jeho oficiálne meno je The Child, no to má od jeho rozkošnosti priveľmi ďaleko. Malý zelený tvor sa okamžite stal hitom internetu a vyzerá to tak, že tvorcovia sú už nejaký čas pripravení na tom poriadne zarobiť.

Vyše 40-centimetrová figurína

Na stránke Sideshow v sekcii pre zberateľov sa objavila špeciálna figúrka. Baby Yoda v skutočnej veľkosti určite zaujme mnohých fanúšikov, a to aj napriek pomerne bolestivej cene 350 amerických dolárov (315 €). Zákazníci, ktorí si ju teraz objednajú, by ju mali obdržať najneskôr v októbri 2020. Pri objednávkach na Slovensko netreba platiť poštovné, je však možné, že budete platiť dodatočné poplatky za clo a tak pod.

„Figúrka ‚The Child‘ v skutočnej veľkosti s výškou 16,5 palca (41,9 cm), stojaca na jednoduchom čiernom podstavci, ktorý dovoľuje tomuto rozkošnému mimozemšťanovi ukradnúť všetku pozornosť – spolu so súčiastkami Mandalorianovej lode.“

Ďalší merch je možné nájsť na stránkach ShopDisney či Amazon, odkiaľ sa dá objednávať aj na Slovensko. Baby Yoda je dostupný aj na stránkach BoxLunchHot Topic a onedlho aj v americkom reťazci Target. Ide o oficiálny merch od Disney, keďže si na nepravé a skopírované veci dávajú veľký pozor. Dizajny od fanúšikov na webových stránkach tretích strán spoločnosť odstraňuje z dôvodu porušenia autorských práv.

2. séria populárneho Star Wars seriálu sa práve nakrúca. Pozrieť by sme si ju mali koncom roka 2020. To znamená, že v budúcnosti sa ešte stretneme s postavou The Child aka Baby Yoda, ktorý spoločne s Mandom ukončil 1. sériu.

Zdroj: movieweb.com, sideshow.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -