Párty, herecké hviezdy a Hollywood na svojom začiatku. To všetko nám ukazuje oficiálny trailer na veľkofilm Babylon

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Milovníci Damiena Chazella (La La Land, Prvý človek) sa majú na čo tešiť. Režisér totiž už koncom tohto roka/začiatkom nového roka prinesie ďalší, až trojhodinový veľkofilm. Tentoraz sa s ním pozrieme do histórie, na prechod z nemých filmov na tie so zvukom. Bude to však veľká párty, ako sľubuje aj oficiálny trailer na očakávaný projekt s názvom Babylon.

Filmu určite dopomôže aj herecké obsadenie, ktoré je naozaj skvelé. Ukáže sa napríklad Brad Pitt ako herec Jack Conrad, pričom táto postava je inšpirovaná reálnymi hercami ako John Gilbert, Clark Gable a Douglas Fairbanks. Podobne na tom je aj Margot Robbie a jej postava Nellie LaRoy, ktorá je inšpirovaná skutočnými herečkami –  Clara Bow, Jeanne Eagels, John Crawford či Alma Rubens.

Oficiálny trailer na veľkofilm Babylon

Dôležitou postavou pre divákov je však Manny Torres, mladý americko-mexiciký filmový asistent, ktorý chce preraziť v Hollywoode. Zahrá si ho Diego Calva a jeho postava bude práve tou, ktorá bude očami publika v tomto filme. Herecké osadenstvo ďalej dopĺňajú Samara WeavingKatherine WaterstonOlivia WildeTobey Maguire (ktorý je tiež výkonným producentom) a ďalší.

Film sa bude odohrávať v 20. rokoch minulého storočia a zanesie nás do Hollywoodu, ktorý ešte len pomaly vzniká a je plný drog, excesov či extrémneho života na všetkých stranách spektra. Veľký ansámbel postáv bude podľa slov režiséra „povstávať a padať, povstávať a padať, povstávať a padať“, čo vidíme už aj v novom traileri. Film bude pre postavy teda divokou jazdou.

Babylon plagát
Zdroj: instagram.com

Chazelle si k filmu zavolal aj spolupracovníkov z minulosti. Ide o kameramana Linusa Sandgrena a skladateľa Justina Hurwitza. Obaja sú držiteľmi Oscara za jeho film La La Land. To sú ďalšie dôkazy toho, že od filmu môžeme očakávať naozaj veľa. Film, ktorý bude trvať niečo málo cez tri hodiny, si pozrieme už čoskoro. Do našich kín príde 19. januára 2023.

Čo hovoríte na nové zábery z tohto filmu? Bude podľa vás rovnako úspešný ako režisérove predošlé filmy?

Zdroj: consequence.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -