Akčný nárez, aký nemá obdobu. Bad Boys 4 v novom videu ničia Miami a utekajú pred zákonom

Nenechajte si ujsť

Bad Boys v novej upútavke

Tohtoročné leto na akciu v kinách rozhodne nebude skúpe. Už budúci týždeň do kín dorazí Furiosa: Mad Max sága, ktorý je podľa kritikov majstrovským dielom a jedným z najlepších filmových prequelov vôbec. O slovo sa už na začiatku júna však prihlásia aj ikonická dvojica policajtov z Miami, ktorí sa opäť dostanú do poriadnych problémov.

Príchod Bad Boys: Na život a na smrť sa blíži a ako už naznačuje samotný názov, stávky v novom filme budú zatiaľ najväčšie spomedzi všetkých doterajších príbehov. Mike (Will Smith) a Marcus (Martin Lawrence) sa v novom filme pokúsia očistiť meno svojho zosnulého kapitána Howarda. Nekompromisné vyšetrovanie však naberie nečakaný smer – neohrození policajti sa totiž sami ocitnú na opačnej strane zákona a musia nájsť zradcov vo vlastných radoch.

Kapitán Howard nebude jediný navrátilec a z tretieho filmu Bad Boys navždy sa vracia aj špeciálny tím v podaní expertky na zbrane Kelly (Vanessa Hudgens), technologického guru Dorna (hviezda vikingov Alexander Ludwig) či nová tvár policajného oddelenia v Miami Rita Secada (Paola Nunez).

Čerstvý trailer ukazuje presne tie isté ingrediencie, ktoré sériu Bad Boys preslávili. Tešiť sa teda môžete na automobilové naháňačky, nekompromisnú akciu, predovšetkým však na neohrozené duo, ktoré nakopáva zadky všetkým naokolo a popritom nezabúda hláškovať ako o život. Vydanie Bad Boys: Na život a na smrť je naplánované na 6. júna.

Pôvodný článok

Nenapraviteľní Bad Boys sa čoskoro vrátia v ďalšom filmovom prídavku, ktorý sa opäť ponesie na vlne brutálnej akcie a bláznivej zábavy. Kvôli oscarovému škandálu Willa Smitha to dlho vyzeralo, že Bad Boys 4 nikdy nevzniknú. Napokon Hollywood dal Smithovi druhú šancu a akčná komédia sa stala realitou. Teraz sa ukazuje v prvom traileri.

Nový diel Bad Boys do kín dorazí s prívlastkom Ride or Die a v kinách ho uvidíme už 6. júna tohto roka. O príbehu sa doposiaľ nevedelo vôbec nič, prvý trailer teraz konečne naznačil, čo od prichádzajúceho akčného nárezu vlastne možno očakávať.

Zdá sa, že dvojica policajtov sa tentokrát ocitne skutočne v úzkych. Najavo totiž vyjde, že kapitán Howard, ktorého v treťom dieli postihol tragický osud, bol skorumpovaný a pracoval s mafiou. S tým sa nevedia zmieriť Marcus a Mike, ktorí sú odhodlaní očistiť meno svojho niekdajšieho nadriadeného.

Korupcia však siaha na najvyššie miesta a namiesto záchrany reputácie kapitána Howarda sa Marcus a Mike sami ocitnú v hľadáčiku zákona. Musia tak unikať pred políciou a zároveň odhaliť, kto za všetkou špinou v skutočnosti stojí.

Vracia sa stará garda

Prvý trailer nezostáva povesti značky nič dlžný a opäť sa môžete pripraviť na kanonádu hlášok aj drsnú akčnú zábavu. V jej centre budú stáť neohrozený Will Smith a večne ústráchaný Martin Lawrence. Fanúšikov série určite poteší, že tvorcovia našli spôsob, ako do série vrátiť aj kapitána Howarda v podaní herca Joea Pantoliana, ktorý sa stal diváckym obľúbencom.

O réžiu sa opäť postará dvojica Adil El Arbi a Bilall Fallah, pričom producentsky sa na novinke bude podieľať aj Jerry Bruckheimer. Za filmom teda stojí osvedčený tím, čo naznačuje podobnú zábavu ako pri treťom filme. Ten v kinách v roku 2020 zarobil 426,5 milióna dolárov, čo jasne ukazuje, že diváci sú na Bad Boys stále zvedaví.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -