Chémia medzi Bad Boys by sa mala učiť na školách. Štvrtá časť je vysoko-oktánová akčná zábava

Nenechajte si ujsť

Bad Boys 4 dorazili do slovenských kín

Vysoko-oktánová akčná zábava Bad Boys: Na život a na smrť do kín vtrhla už dnes, 6. júna. Nerozluční parťáci Mike Lowry (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence), drsní detektívi z proti-drogového v Miami, majú v tejto časti famóznej franšízy za pätami kartely aj políciu. Snažia sa očistiť meno svojho zosnulého šéfa a pri tom sa sami stanú podozriví zo spolupráce so zločincami. Koľko pravidiel budú musieť porušiť, aby dokázali pravdu a prežili?

Naz Perez z Fandago píše, že „Bad Boys: Na život a na smrť sú doposiaľ najlepší Bad Boys“ a pridáva, že „chémia medzi Willom a Martinom by sa mala učiť na školách.“ Dominic Griffin (Looper) zase, že „Bad Boys: Na život a na smrť zanecháva pocit, ako by celá franšíza práve začínala.“

Výbušná zmes adrenalínu a humoru stojí za to. Filmoví tvorcovia stavili na chémiu medzi Willom a Martinom, primiešali povestné vzájomné doberačky, dramatické konflikty so záporákmi aj zošnorovanými kolegami, vymakanú bombastickú akciu v svižnom tempe a fakt husté zábery, ktoré vás vtiahnu priamo do deja.

Bad Boys 4
Zdroj: tmdb.org

Zavolajte kamošom a vychutnajte si spolu zábavnú akčnú jazdu Bad Boys: Na život a na smrťna veľkom plátne už od štvrtka 6. 6. Kiná už určite chystajú patričné zásoby punkancov na leto. Ozaj, to s kvapalinou do ostrekovačov radšej neskúšajte.

Synopsa

V pokračovaní kultovej krimi-komediálnej série sa detektívi Mike Lowry (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) snažia očistiť meno ich zosnulého kapitána. Dôkazy, že počas kariéry spolupracoval s drogovými kartelmi, sú nezvratné, no Mike a Marcus tomu odmietajú veriť a rozhodnú sa pátrať na vlastnú päsť. Ocitajú sa tak na úteku pred vlastnými kolegami, aj pred nebezpečnými zločincami.

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -