Nakupovanie, pečenie, upratovanie… aj maminky si chcú užiť sviatočnú pohodu v prvom Bad Moms Christmas traileri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vianoce sú sviatok pohody ako pre koho! Mamičky už toho majú zase dosť! Pozrite si trailer na Bad Moms Christmas!

Film Bad Moms, alebo teda Matky Rebelky, sa stal prekvapivým hitom. Samozrejme, nie najväčším, no vďaka cielenej skupine sa zaplatil veľmi slušne. S rozpočtom iba 20 miliónov, zarobil takmer 200, čo je naozaj skvelý výsledok. No a samozrejme, s takýmto pekným číselkom treba pokračovať. Na čo sa naše mamičky teda vykašlú teraz?

Ako napovedá už sám názov filmu, tentoraz sa budú mamičky sťažovať na najkrajšie obdobie roka, Vianoce. Mila Kunis, Kristen Bell a Kathryn Hahn sa vracajú, aby nám opäť ukázali, čo sa stane, keď si mamina povie dosť! No a počas Vianoc si to predsa chce povedať naozaj každá. Tá vianočná pohoda sa totižto nerobí sama, za každými perfektnými Vianocami stojí perfektná mamina. Pozrite sa, čo sa stane, ak sa teda na toto všetko maminy vykašlú:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=fPLTUwxGjms]

Jednotka bola teda dobrý debut, ktorý dúfame, že dvojka bude len nasledovať. Ak sa totižto vydarí, je dosť možné, že dostaneme ešte aspoň pár dielov. S tým teda určite nikto nepočítal, čo je skvelý úspech. No a tak, ako sa všetkých povinností chcú vzdať mamičky v traileri, tak si na chvíľu budú môcť oddýchnuť aj mamičky diváčky. Film bude mať premiéru už 3. novembra, takže každá z vás si bude môcť počas vianočnej horúčky na chvíľu sadnúť a zasmiať v kine.

Páčil sa vám trailer? Aký je váš názor na prvý diel? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -