Bagul sa vracia. | Sinister 2

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

si ťa nájde. Jemu sa neschováš. A ak schováš, radšej sa pozri za seba, možno sa jeho ruka už blíži na tvoje rameno. Áno presne tak. Po troch rokoch sme sa dočkali pokračovania úspešného filmu, po ktorom si určite budete musieť pred spaním zapnúť nočnú lampičku. Sinister 2.

Na tento film sa neskutočne teším. Jednotka bola geniálna. Strach vyvolala v dostatočnej miere nato aby som sa posral. A to isté čakám aj od dvojky. Ako milovník horrorových filmov vkladám práve do tohto filmu veľké nadeje. Mrzí ma však to, že za kamerou už neuvidíme Scotta Derricksona, ale jeho miesto zaberie menej skúsený režisér Ciaran Foy, ktorý to dúfam nepokazí a splní očakávania.

Kto videl jednotku asi už predpokladá, čo nájde v pokračovaní. Máte pravdu. Znovu nás neminie opustený dom s temnou minulosťou. Na scénu krvavého príbehu sa vracia stará dobrá premietačka a nádherné filmy, plné smrti a detí. „House Painting ’12„, pamätá si to niekto? Takto nejak sa nám končila prvá časť z roku 2012. Tento rok to však bude ešte krutejšie a viac napínavejšie. Bagul na seba nenechá dlho čakať. Uvidíme či naším hrdinom pomôže schovávanie sa v opustenom dome alebo v starom  kostole. Existuje vôbec niekto, kto by bol schopný pomôcť a zastaviť zabíjanie?

Mŕtve duše detí sa už na naše návštevy v kinách nemôžu dočkať. A ja si niečo takéto určite nenechám ujsť. Vidíme sa v kine.  Pre istotu sa však teraz pozrite pod postel, za chrbát a ak máte práve zimomriavky, to nevadí. To je len znamenie, že Bagul sa blíži a už čaká kedy zaspíme a zoberie si našu dušu.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -