NETFLIXOsobnosti

Dostane bývalý prezident USA Barack Obama vlastnú televíznu show?

Bývalý prezident USA a jeho vlastná show? Prečo nie. Podľa známych amerických novín The New York Times sa momentálne Obama dohaduje s Netflixom o spolupráci. Vraj by mal záujem vytvoriť viacero show práve pre túto streamovaciu platformu. Obama a jeho žena, Michelle Obamová dúfajú, že sa im podarí využiť platformu k vytvoreniu viacerých show, ktoré by vyzdvihli inšpiratívne príbehy, avšak ich cieľom nie je vytvoriť politickú platformu, či pomocou ich show útočiť na iných politikov.

Odvtedy, čo Baracka Obamu nahradil Donald Trump, tak po rodine Obamových zostalo na verejnosti akosi ticho. To je však pre bývalých prezidentov a prvé rodiny pomerne bežné. Najmä z toho dôvodu aby nijak neovplyvňovali novú vládu.

Barack Obama Netflix

Zdroj: sunoticiero.com

Avšak vyzerá to tak, že rodina Obamových sa dostala do bodu, kedy si myslia, že by sa mali vrátiť späť do pozornosti, čo nepochybne niektorých ľudí zrovna nepoteší. Barack aj Michelle totižto naďalej zostávajú stále veľmi populárnymi osobnosťami, takže aj napriek politickej situácii je tu určite veľa ľudí, ktorí by sa na ich návrat napriek tomu veľmi tešili.

Barack Obama Netflix

“Prezident a pani Obamová verili vždy v silu rozprávania príbehov s cieľom inšpirovať. Počas celého svojho života vyzdvihovali príbehy o ľuďoch, ktorých úsilie bolo zmeniť svet k lepšiemu. Keď zvažujú svoje osobné plány do budúcnosti, pokračujú v hľadaní nových spôsobov, ako by mohli pomôcť ostatným rozprávať a zdieľať svoje príbehy.” tvrdí Eric Schultz, hlavný poradca bývalého prezidenta USA

Barack Obama Netflix

Zdroj: hellomagazine.com

Jedným z nápadov je vytvoriť show, v ktorej by Obama moderoval konverzácie na tému ako sú zdravotná starostlivosť, hlasovacie práva, imigrácia, zahraničná politika, či zmena podnebia. Zatiaľ, čo jeho žena, Mrs. Obamová by sa zaoberala témami ako je napríklad výživa, za ktorú bojovala, počas jej kariéry v Bielom dome.

Pozreli by ste si takúto show alebo sa podľa vás jedná o čisto politický ťah? Dokážete si poprípade predstaviť niečo takéto u nás na Slovensku? Napíšte nám vaše názory do komentárov.

About author

my life is a meme
  Related posts
  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Pridaj komentár