Barbie herečky Margot Robbie si našla svojho Kena

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Margot Robbie ako Barbie

Už nejaký ten piatok vieme, že austrálska hviezda Margot Robbie (Vlk z Wall Street, Harley Quinn: Birds of Prey) stvárni hranú verziu ikonickej bábiky Barbie. Tento nápad neznie veľmi seriózne, však? Tak si k nemu pripočítajte na Oscara nominovanú režisérku Gretu Gerwig, ktorá nakrútila skvelé filmy Lady Bird a Malé ženy. Hneď to berieme o niečo vážnejšie. Ale ako všetci dobre vieme, aj tá najblonďavejšia Barbie potrebuje svojho blonďavého Kena.

A Ryan Gosling ako Ken

Teraz sa podržte, pretože do úlohy nebol obsadený nikto iný ako Ryan Gosling (La La Land, Blade Runner 2049). Ten sa po mesiacoch špekulácií konečne nachádza vo finálnych rokovaniach o túto plastovú úlohu, ako prehlásil Deadline. Vnútorné zdroje portálu zároveň tvrdia, že štúdio Warner Bros. to s obsadením vyťaženého Goslinga nemalo vôbec jednoduché. Prvú ponuku na úlohu údajne hneď odmietol, no karty sa nakoniec obrátili. Jeho dve dcérky a manželka Eva Mendes budú určite veľmi nadšené!

Barbie Ryan Gosling Margot Robbie
Zdroj: screenrant.com

Samotný vznik hraného Barbie filmu tiež nemal jednoduchú cestu. Všetko začalo ešte v roku 2009, kedy štúdio Sony najalo autorku Diablo Cody, aby v roku 2014 napísala scenár. O dva roky neskôr bola do úlohy obsadená Amy Schumer pod scenárom od Hilary Winston. Vďaka Bohu, že táto verzia nikdy nevznikla… Ani herečka Anne Hathaway nevydržala v hlavnej úlohe dlhý čas. Až pokým to pod hlavičkou Warner Bros. neprebrala v roku 2018 Margot Robbie.

Pôvodne to mala režírovať Patty Jenkins (Wonder Woman, Wonder Woman 1984), čo by bolo tiež zaujímavé sledovať. Ďalší rok začali špekulácie, že sa réžie chytí spomínaná Greta Gerwig, ktorá bude pracovať zo spoločného scenáru s jej priateľom Noahom Baumbachom. Presuňme sa do prítomnosti, kedy to máme potvrdené. Margot Robbie a Ryan Gosling pod réžiou Grety Gerwig a scenárom od oscarového nominanta Noaha Baumbacha (Marriage Story).

Je skvelé vidieť, že Gosling bol od začiatku prvou voľbou štúdia Warner Bros. Hneď ako to herec podpíše, produkcia dostane zelenú a odštartovať môže už začiatkom roku 2022. O príbehu toho zatiaľ veľa nevieme, no samozrejme, zameria sa na populárnu sériu bábik od spoločnosti Mattel.

Tešíte sa na blonďavé duo Margot Robbie – Ryan Gosling? Vaše názory na víziu Grety Gerwig nám môžete napísať do komentárov!

Zdroj: collider.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -