Osobnosti

Uvidíme v budúcnosti skvelého záporáka Barona Zema? Ako to vidí predstaviteľ postavy?

Všetci si určite spomíname na skvelý výkon Daniela Brühla, ktorý nám vo filme Captain America: Civil War stvárnil hlavného záporáka filmu – Barona Zema. Mohli sme vidieť, ako Zemo vybudoval svoj geniálny plán, s cieľom zničiť tím Avengers. Tých viní za smrť jeho rodiny, ktorí umreli v boji za Sokoviu, v ktorom bojovali ako Ultron, tak aj samotní Avengery.

Baron Zemo budúcnosť

Zdroj: screenrant.com

Aby získal svoju pomstu, Zemo zabil kráľa Wakandy, T’Chaku (John Kani) a nastražil to následne na Buckyho Barnesa, známeho ako Winter Soldier (Sebestian Stan). Smrť T’Chaku hlboko zasiahla najmä jeho syna, T’Challu aka. Black Panthera (Chadwick Boseman) a dohnala ho k tomu, aby dolapil najlepšieho priateľa Steva RogersaBuckyho. Keďže Tony niesol pocit viny za to, čo sa stalo v Sokovii, tak sa spojil s T’Challom a tým sa stal nepriateľom jeho bývalého parťáka Captaina. Avšak za rozdelením ich tímu stála ďalšia okolnosť. Tým bol fakt, ktorý sa dozvedel od samotného Zema, a to ten, že Winter Soldier zavraždil rodičov Tonyho Starka.

Ako to vidí predstaviteľ Zema, Daniel Brühl?

Baron Zemo budúcnosť

Zdroj: youtube.com

V rozhovore pre portál Screen Rant mimo promovania jeho najnovšieho filmu, Operácia Entebbe, taktiež diskutoval o jeho roli v MCU a ako vidí jeho budúcnosť v ďalších snímkach od Marvelu. Čo sa jeho postavy Zema Barona týka, povedal nasledovné:

“Ak mám pravdu povedať, dúfam v to. Vždy si vravím, že ma nezabili, čo je väčšinou dobrým znamením. Avšak, sú neuveriteľne tajní. Aj keby som niečo vedel, tak by som o tom nemal povolené rozprávať. No treba povedať, že som bol veľmi šťastný, že Zemo nespáchal samovraždu a zastavil ho Black Panther – čo ho dostalo do väzenia. Ale som si istý, že sa z toho väzenia nejakým spôsobom dostane.”

Baron Zemo budúcnosť

Zemo nepochybne ostáva v mysliach vedenia MCU, keďže Brühlova postava si spravila pomerne veľké meno. Predsa len, mohli by sme ho vidieť napríklad v sequeli Black Panthera, keďže jeho konflikt so samotným kráľom Wakandy, T’Challom je pomerne veľký.

Baron Zemo budúcnosť

Zdroj: inverse.com

Čo však treba poznamenať je fakt, že Zemo sa nestal celkovo takým záporákom, ako je vykreslovaný v komiksoch. Zatiaľ, čo v komiksoch je popisovaný ako dlhodobý nepriateľ Captaina Americu, vo filme ním zrovna nebol. Vieme, že po udalostiach, ktoré sa stanú v Avengers 4 by sa mal stať niekto iný Captainom America. Avšak zatiaľ nám ostáva otázne, kto to bude, či Bucky Barnes alebo Sam Wilson aka. Falcon (Anthony Mackie). Možnosť, že sa Marvel rozhodne priniesť Zema naspäť, tu teda určite stále je.

Páčil sa vám herecký výkon Daniela Brühla? Ak vás herec očaril podobne, ako nás, určite si poznačte v kalendári dátum 29. marca. Práve vtedy sa totižto aj do našich kín dostane jeho nový film s názvom Operácia Entebbe!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Pridaj komentár