Filmy

Batgirl stráca režiséra Jossa Whedona! Máme sa pri DC filmoch ešte čudovať?

Ďalší DC film stráca režiséra! Tentoraz o takého, ktorý pre nich už pracoval!

Aj vy ste si mysleli, že Joss Whedon bude ten režisér v DCEU, ktorý svoj projekt neopustí? Nuž, mysleli ste si zle. Práve tento režisér, ktorý stojí za úspešnými filmami Avengers a Avengers: Age of Ultron, a ktorý sa postaral o dokončenie predošlého DC projektu Justice league, dnešným dňom oficiálne opúšťa tento novo rozbehnutý filmový vesmír. Čo je však zaujímavejšie, tentoraz nejde o kreatívne rozdiely so štúdiom.

Podľa všetkého odchádza Whedon od jeho pripravovaného projektu Batgirl preto, lebo nevedel nájsť vhodný príbeh. To je skutočne zvláštne, keďže na projekte pracoval takmer rok. Treba však uznať, že niekoľko mesiacov musel svoje myšlienky presunúť k Justice League. Prečítajte si teda jeho oficiálne oznámenie:

Batgirl v komiksoch

Batgirl v komiksoch; Zdroj: twitter.com

“Batgirl je tak zaujímavý projekt a Warner/DC sú tak podporujúci partneri, že mi trvalo toľko mesiacov než som si uvedomil, že vlastne vôbec nemám príbeh. Som vďačný Geoffovi Johnsonovi, Tobymu Emmerichovi a všetkým ktorí ma tak vrelo privítali, a samozrejme všetkým, ktorí ma pochopili, keď som… ako to povedať viac sexi, zlyhal.”

Či je toto dobrá alebo zlá správa vám nevieme povedať, keďže pri DCEU dnes už fakt nikto nič netuší. Samotný film o Batgirl nám stále znie ako zbytočný film, aspoň takto skoro pri začatí nového filmového univerza. Pri samotnom Whedonovi sme si dokonca doteraz neistí, či vlastne naozaj on mohol za úpadok Justice League, alebo to boli opäť nevyspitateľné prsty štúdia Warner Bros. Projekt sa však naďalej vytvára, takže sme zvedaví, kedy sa oznámi oficiálna náhrada.

Čo vravíte na túto správu z DCEU? Ste radi, že Whedon opúšťa tento filmový vesmír? Chcete vlastne vidieť film o Batgirl? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Legendárny prvý Pokémon film príde na Netflix v novom 3D prevedení

  FilmyOdporúčame

  Aké Spider-Man filmy sa nikdy nenatočili? V pozícii režiséra mohol byť aj James Cameron

  FilmyOdporúčame

  Pozrite si najšokujúcejšiu scénu z filmu Joker v nádhernej 4K kvalite

  Filmy

  Seriál Obi-Wan Kenobi prinesie späť k životu milovanú aj nenávidenú postavu zo Star Wars

  Pridaj komentár