Vieme, kto si zahrá Batmana ak Ben Affleck odmietne! Uvidíme nebodaj ďalší reštart tejto postavy?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Čaká nás ďalší Batmanov reštart?

V prvom rade, názov samotný je trošku zavádzajúci. Prečo? Nuž, hlavne preto, lebo nikto absolútne netuší, čo Warner Bros s momentálnym Batmanom, a vlastne aj s celým DC univerzom zamýšľa. Ben Affleck tvrdí, že si hranie Batmana užíva, no zároveň počúvame správy o jeho odchode. Toto je dokonca druhýkrát, kedy o tomto počujeme! Prvé debaty začali ešte na comic-cone, ktoré však hneď pred všetkými Affleck poprel. Nuž, počujeme ich zase, a teraz už dokonca ani režisér samostatného Batman filmu nevie, čomu má veriť.

Matt Reeves nám totižto prezradil, koho by chcel vidieť v netopierom kostýme, ak by si Affleck rolu zopakovať nechcel. Vyvoleným hercom sa stal Jake Gyllenhaal. Čo to ale znamená? Povedal to režisér preto, lebo sám netuší, čo sa s DCEU Batmanom deje? Alebo to povedal len preto, že sa ho niekto spýtal, koho by do tejto role chcel, ak by Affleck nebol v DCEU Batmanom? Nuž, tieto odpovede sú nám nejasné.

Chceli by ste, aby si Jake Gyllenhaal obliekol netopieri kostým?
Chceli by ste, aby si Jake Gyllenhaal obliekol netopieri kostým?; Zdroj: theedgesusu.co.uk

A práve preto by sa z tejto správy nemalo robiť veľké haló. Zatiaľ čo vieme je to, že Affleck si s radosťou zahrá v samostatnom Batman filme, režírovaný Mattom Reevesom. My však musíme povedať, že ak by sa nejaká výmena Batmanov konala, boli by sme veľmi radi, ak by to bol Jake Gyllenhaal. Tento herec sa momentálne teší veľkej popularite, no už je to hodná chvíľa, kedy sme ho nevideli v nejakom poriadnom filme. Ako sme však povedali, nič takéto by sa konať nemalo. Momentálne je DCEU Batmanom Ben Affleck, ktorému sa aj pri vlažnom prijatí filmu Justice League, dostalo opäť skvelej priazne. Warner Bros a DC však radíme, aby si všetky postavy a filmy už dali konečne do poriadku, keďže momentálne majú vo svojich plánoch taký veľký chaos, ako žiadne iné štúdio. A to je pri „hlavnej konkurencii Marvelu“ naozaj hanba.

Ste radi, že Ben Affleck je Batmanom? Vymenili by ste ho za Jakea Gyllenhaala? Chceli by ste nebodaj ďalší Batmanov reštart? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -