Affleck končí? Film The Batman bude o mladom Bruceovi Waynovi!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Film The Batman bude o mladom Bruceovi Waynovi!

Napísať vám každý týždeň o tom, že Ben Affleck odchádza od role Batmana, je dnes už na mojom dennom poriadku. Ak na tomto portále nie ste noví, dobre viete, že filmovú sériu s názvom DCEU hodnotíme momentálne asi ako najproblémovejšiu. Vedenie štúdia Warner Bros si totižto absolútne nevie poradiť s najväčšími komiksovými postavami zo stránok zošitov DC.

Nemajú žiaden veľký plán a len skúšajú, čo môže platiť na divákov. Po ohromnom fiasku s názvom Justice League im však už začínajú tikať hodiny, aby priniesli skvelý film. Jeden z plánovaných, ktorý má však veľkú šancu uspieť bude nepochybne film The Batman, od Matta Reevesa (Úsvit a Vojna o Planétu Opíc). Bude to totižto prvýkrát, čo by sme mohli vidieť skutočnú komiksovú tvár nášho milovaného Temného Rytiera.  Zároveň by aj pre predstaviteľa Bena Afflecka mohlo ísť o veľký posun v radení sa medzi ostatných predstaviteľov.

Ben Affleck sa ako Batman ukázal už trikrát; deviantart.com

Mladý Batman

Ten je síce už dávno hodnotený ako skvelý Batman, no tá sólovka by mu nepochybne pomohla. Či sa tak stane však už teraz bude veľmi otázne, keďže nové správy opäť naznačujú, že sa Affleck možno ani nevráti. Uniknuté novinky spoza kamier totižto rozprávajú o tom, že scenár ktorý Matt Reeves pre film píše, sa vraj sústreďuje na mladého Batmana, ktorého poznáme z klasických komiksov.

Či by sme teda videli Afflecka aj ako mladého, uvidíme. Ten totižto túto rolu do filmu Batman v Superman zobral práve preto, že ide o niečo staršieho, brutálneho muža v netopierej maske. Či si teda poradí aj s mladou verziou Brucea Wayna uvidíme, každopádne, tento film od Matta Reevesa vyzerá tak, že je na skvelej ceste.

Tešíte sa, že The Batman bude o mladom Bruceovi Waynovi? Chceli by ste, aby si ho aj tak zahral Ben Affleck? Dali by ste šancu aj inému hercovi? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -