FilmyVýber šéfredaktora

Hollywood chce zmeniť pohlavie Batmanovho sluhu! Ako bude vyzerať ženský Alfred?

Batman film s ženským Alfredom?

Zatiaľ žiadny Batman film nepostrádal jeho verného sluhu Alfreda. Je jeho morálny  kompas, otcovská postava, vtipálek, info-linka a malá pojazdná nemocnica v prípade, že Bruce dostane poriadnu nakladačku.

Kto by ho mal hrať v novom filme? Britský komiksový umelec a spisovateľ Bryan Hitch položil túto otázku na Twitteri, kde režisér Matt Reeves dávnejšie oficiálne oznámil obsadenie Pattinsona ako Batmana. A z ničoho nič sa objavil tweet Gerryho Conwaya, tvorcu The Punishera, Firestormu, Power Girl, Vixen a spoluautora Ms. Marvel:

Alfred bol vždy emocionálny náhradník za Waynovho otca Thomasa. Kasting ženského Alfreda by mohol mať inú úlohu. Mohli by sme vďaka nej preskúmať vzťah Bruca s jeho matkou, Marthou Waynovou. Neviem ako vy, ale ja by som rád vedel o Marthe viac ako len to, že ju niekto v temnej uličke zastrelil. 

Batman film

Zdroj: aminoapps.com

 

Kontroverzný Hollywood

voľbou Pattisona sa rozvírila veľká kontroverzia. Nikto si nevie predstaviť tohto krásavca z Twilightu ako drsného Temného rytiera. Zmenou pohlavia Alfreda by sa hovorilo o novom Batmanovi ešte viac. A áno, aj zlá reklama je reklama, ale…

Tweetu dalo like viac ako 20 000 používateľov, pričom sa začali sa okamžite množiť ďalšie ženské mená. Judi Dench (Skyfall), Olivia Colman (The Crown), Helen Mirren (Winchester) či a Diana Rigg (Game of Thrones) sú len prvé príklady. Teraz stačí už len počkať, kedy sa vytiahnú mená ako Meryl Streep či Sigourney Weaver. Vlastne všetky “babky” nad 70 rokov.

Maggie Smith

Zdroj: filmozrouti.cz

Ak by sa tak aj stalo, doslova by sme prvýkrát v histórii zažili generáciu filmových drsných babičiek. Ako to ukázala Jamie Lee Curtis v Halloweene alebo Linda Hamilton v novom Terminátorovi.

Ako by ste reagovali, keby nový Batman film naozaj vymenil klasického Alfreda za ženskú verziu tejto postavy? Mohlo by to byť zaujímavé, alebo by tým tvorcovia len priliali benzín do ohňa? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: twitter.com, movieweb.com

Related posts
Filmy

Bad Boys ovládli svetové kiná: Zopakujú úspech aj na Slovensku?

Filmy

Režisér nového dokumentárneho filmu spomína, ako Attila Végh pochyboval pred zápasom storočia

Filmy

John Cena nám odhalil prvých 10 minút DC filmu Suicide Squad 2

Filmy

Prezradil nám film The Eternals jeden z najväčších spoilerov Marvel Cinematic Universe?

Pridaj komentár