Batman na HBO Max: Vieme, kedy pre Slovákov dorazí vrátane dabingu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Počas dvoch rokov, keď sliedil po uliciach ako BATMAN, ktorý naháňa strach zločincom, nazrel Bruce Wayne do temného podsvetia Gotham City. Medzi skorumpovanou sieťou mestských úradníkov a vysoko postavených osobností má osamelý pomstiteľ len niekoľko dôveryhodných spojencov – Alfreda Pennywortha a poručíka Jamesa Gordona. Pre svojich spoluobčanov sa stal jediným stelesnením pomsty.

Batman HBO Max
Zdroj: HBO Max

Keď sa sadistický vrah zameria na gothamskú smotánku, záhadné indície zavedú najväčšieho detektíva sveta do podsvetia, kde sa stretne s postavami ako Oswald Cobblepot, Edward Nashton, Carmine Falcone a Selina Kyleová. Akonáhle vyplávajú na svetlo nepriestrelné dôkazy aj páchateľove desivé plány, musí BATMAN nadviazať nové vzťahy, usvedčiť hlavného podozrivého, potlačiť korupciu a stať sa symbolom nádeje Gotham City.

Film bude uvedený so slovenskými aj českými titulkami vrátane dabingu v 4K na HBO Max 18. 4. a na lineárnom kanáli HBO 22. 5.

Zdroj: HBO Max

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -