Joker a Riddler sa ukazujú v plnej kráse v traileri na druhú sériu Batmana od Telltale!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Batman od Telltale prichádza s druhou sériou

Ako ste už mohli postrehnúť, okrem filmov máme v láske aj hry. A to nehovoríme o tom, ako milujeme, keď sú hry niečo ako interaktívny film. Presne takéto skvosty tvorí herné štúdio Telltale Games, ktoré ma na konte adaptácie filmov a seriálov ako The Walking Dead, Game of Thrones, Guardians of the Galaxy alebo téma dnešného článku, Batman. Prvá séria Batmana, ktorá obsahovala 5 epizód vyšla minulý rok a okrem problému s optimalizáciou bola bravúrna. Pozreli sme sa na život Brucea Wayna/Batmana z trocha iného pohľadu, užili sme si atmosférický Gotham a výborný príbeh.

Pred nedávnom Telltale podal informáciu, že pracujú na poslednej sérií The Walking Dead, druhej sérií The Wolf Among Us a druhej sezóne Batmana s podnázvom The Enemy Within. Netrvalo dlho a zistili sme, že Batman vyjde už o pár dní a taktiež sme sa dočkali oficiálneho Launch traileru! Druhá séria bude pokračovať v príbehu Brucea Wayna, tentokrát však bude hlavným záporákom Edward Nigma a.k.a. Riddler! Taktiež sa pozrieme na vzostup Jokera a uvidíme aj Amandu Waller. Rozhodnutia z prvej série sa vám prenesú do tejto druhej a tak máte možnosť pokračovať v príbehu, ktorý ste si sami vytvorili.

Kedy sa dočkáme prvej epizódy z Batman: The Enemy Within?

Prvá epizóda hry Batman: The Enemy Within s názvom „The Enigma“ vychádza už 8. augusta na PC, Mac, PlayStation 4 a Xbox One. Na iOS a Android sa hra dostane niekedy začiatkom októbra. Ako inak, aj The Enemy Within bude rozdelený na 5 epizód, ktoré by všetky mohli stihnúť vyjsť do začiatku nového roka. Táto séria bude disponovať aj službou „Crowd Play“, ktorá dovoľuje viacerým hráčom rozhodovať a hlasovať o rozvoji príbehu. Tak čo, prešli ste prvú sezónu a tešíte sa na druhú rovnako, ako ja?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -