Filmy

Zas a znova. The Batman má nového režiséra a “neuveríte”, kto ním je! Opäť..

Od včerajška má Batman znova nového režiséra. Samozrejme, že režisér už je známy svojou kontroverznosťou kvôli tomuto filmu. Novým režisérom sa totižto stala osobnosť, o ktorej sa píšu články ako na bežiacom páse a rovnako to tak bolo aj u nás. Snáď už teda bude pokoj.

ben affleck batman

Zdroj: dcmovies.wikia.com

Zas a znova?

Všetko začalo tým, že Ben Affleck opustil post režiséra sólového Batman filmu. Neskôr sme Vám dali vedieť, že sa novým režisérom stal Matt Reeves. Netrvalo dlho, a miesta režiséra sa vzdal. Neubehol ani týždeň, a sme tu zas. Matt Reeves sa nedávno vzdal režisérskej stoličky kvôli jeho nezhodám so štúdiom Warner Bros. Nuž, po včerajšku je to opäť inak. Matt Reeves oficiálne prijíma stoličku režiséra a dúfajme, že sa jej len tak nevzdá!

Matt sa teda pravdepodobne s Warner Bros dohodol na kompromise, lebo práve kvôli nezhodám ohľadom filmu opustil tento post. Asi si však uvedomil, že pokiaľ sa film dostane do iných rúk, skončí ešte horšie. Teraz to však konečne vyzerá nádejne, pretože Ben Affleck oficiálne privítal Matta Reevesa v “Batcave”. Takže sa nemusíte báť, Affleck neopúšťa rolu Batmana, ako sa o tom šepkalo. Okrem toho dostal film konečne oficiálny názov a tým je ako inak, The BatmanTak čo, veríte Warner Bros s výberom? My určite áno a treba veriť, že film dopadne lepšie ako ostatné DCEU filmy..

About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyTrailery

  Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

  Filmy

  Naozaj chcel Jared Leto zrušiť film JOKER s Joaquinom Phoenixom?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 hororových komédií, ktoré musíš pred filmom Zombieland 2 vidieť aspoň raz

  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  Pridaj komentár