Kto si zahrá Batmana? Fanúšikovia filmov Twillight sa rozhodne potešia!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kto si zahrá Batmana?

Správy ohľadom nového filmu s Batmanom vyvolali na sociálnych sieťach mnohé zmiešané reakcie. Dozvedeli sme sa, že Warner Bros chce obľúbeného maskovaného hrdinu znova zreštartovať. Tentoraz ale hľadajú do role mladého herca, ktorý nám túto postavu predstaví v jej začiatkoch. Malo by ísť o detektívny príbeh, teda taký, ktorými sa Batman preslávil dávno predtým, než z neho bol len ďalší superhrdina vo svete DC.

S takýmito slovami teda prichádza opäť ďalšia diskusia pre fanúšikov. Kto si bude môcť nasadiť ikonickú masku temného rytiera? Nepochybne asi každému z vás napadne nejaké meno. Určite to však nebude také, o ktorom zatiaľ vraví aj samotné štúdio. Vraj sa totiž šušká, že Warner Bros by chcelo v tejto roli vidieť herca Roberta Pattinsona. Toho môžete poznať predovšetkým z filmov Twillight, ktoré majú viac nepriateľských fanúšikov, ako tých milujúcich.

Ako by teda verejnosť reagovala na toto obsadenie netušíme, no určite by išlo o jedno z najkontroverznejších. Každopádne. Pattinson už nie je žiadnym teen-hercom, ktorý by hral v hlúpych fantasy filmoch. Momentálne si vyberá len samé temné príbehy, ktoré sa takmer vždy dočkajú skvelých ohlasov. Medzi tieto projekty patria napríklad filmy The Lost City of Z alebo Good Time.

Proces castingu bude nepochybne veľmi náročný a o túto rolu sa určite pobijú ešte viaceré známe mená. Bude teda veľmi zaujímavé sledovať, na ktorých hercov sa proces výberu zúži a či o ňom vlastne budeme niečo počuť. Keďže tu ale o Pattinsonovi počujeme už dnes tak sa určite môžme tešiť na príchod ďalších noviniek už čoskoro.

Čo by ste povedali na Roberta Pattinsona ako nového Batmana? Brali by ste túto voľbu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: newsbytesapp.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -