Pozrite si kostým nového Temného rytiera, ktorý bude Robert Pattinson obliekať vo filme The Batman

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nemôžeme si pomôcť, no pripravovaný film The Batman (2021) od režiséra Matta Reevesa (Cloverfield: Monštrum, Vojna o planétu opíc) vyzerá každým dňom lepšie a lepšie. Môže za to aj excelentné herecké obsadenie, ktoré sa zatiaľ skladá z mien ako Zoë Kravitz (Catwoman), Jeffrey Wright (komisár Gordon), Paul Dano (Riddler), Colin Farrell (Penguin), Andy Serkis (Alfred Pennyworth) či John Turturro (Carmine Falcone).

Samozrejme nemôžeme zabudnúť na samotného Temného rytiera, ktorého stvárni herec Robert Pattinson. Mnoho z vás ho má stále zafixovaného ako vyblednutého upíra z Twilight ságy, no za posledné roky preukázal svoje kvality a veríme, že bude úžasným Batmanom.

Neobľúbený Batman Roberta Pattinsona

Spomeňte si predsa na časy, kedy bol do úlohy netopierieho muža obsadený Ben Affleck. Aj vtedy boli všetci skeptickí a hovorili, že už nikto nebude lepší ako Christian Bale. A dnes dokážeme s čistým svedomím povedať, že Ben Affleck bol jedným z najlepších Batmanov a je veľká škoda, že v DCEU už neplánuje pokračovať.

Prvý dojem z Roberta Pattinsona v kostýme sme si mohli utvoriť po testovacom zábere, ktorý zdieľal sám režisér Matt Reeves. Vôbec po prvýkrát sme videli aspoň kúsok z brnenia a hlavne jeho výraznú čeľusť v maske. Prvý pohľad na kostým sa mnohým fanúšikom nepáčil, no dnes si o ňom môžeme utvoriť oveľa lepší názor.

Nové uniknuté fotografie z natáčania nám ponúkli zatiaľ najlepší pohľad na kostým. Tentokrát ho však neoblieka Pattinson, ale jeho dvojník. Maska sa od tej z testovacieho videa patrične líši, takže môžeme očakávať, že vo filme uvidíme hneď niekoľko verzií jeho kostýmu.

Konečne ho vidíme od hrudníku dole (symbol na jeho hrudníku ostáva nedotknutý), takže vidíme aj rôzne gadgety na rukách a opasku. Nechýba ani jeho motorka, ktorá je spolu so zvyškom jeho kostýmu veľmi realistická. Dúfame, že na najbližších uniknutých fotkách už konečne uvidíme aj Catwoman v podaní Zoë Kravitz a hlavne Hádankára / Riddlera, ktorého stvárni Paul Dano.

Čo hovoríte na Batmanov nový kostým? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: vulture.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -