Joe Manganiello Nám práve možno prezradil, kto bude Robin v Batmanovej Sólovke!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite ste si to už všimli, ale superhrdinské filmy aktuálne vládnu svetu. Hollywoodu sa to zjavne páči, a tak takýchto filmov dostávame stále viac a viac. Aj my však musíme uznať, že sa na novú adaptáciu Batmanovej sólovky veľmi tešíme. Ban Affleck si film bude režírovať sám, a tak veríme, že to dopadne dobre. Každému z Nás však prebieha hlavou otázka, či sa vo filme konečne objaví Batmanov sidekick Robin. Radi by sme však aj vedeli, ktorá verzia Robina sa vo filme ukáže, a kto ju bude hrať. No možno sme práve dostali odpoveď na všetky tieto otázky.

Prezradil Nám Deathstroke kto bude Robin v Batmanovej sólovke?

Joe Manganiello, ktorý si v Batmanovej sólovke zahrá postavu Deathstrokea, hlavného záporáka, Nám pomocou fotky prezradil, kto bude. Na svoj Instagram pridal fotku seba a herečky, ktorá bude pravdepodobne Robinom. 

#Deathstroke and #Robin #MoheganSun20

Ku fotke pridal jednoduchý popis:

#Deathstroke and #Robin
#MoheganSun20

Ktorá verzia Robina sa Nám vo filme teda predstaví?

Na fotke sa nachádza herečka Anna Kendrick, a tým nám Joe Manganiello povedal, koho vo filme možno uvidíme. Anna Kendrick teda môže hrať postavu menom Carrie Kelley, ženskú verziu Robina. Pre tých čo Carrie nepoznajú, je jednou z najnovších verzii Robina. Batman ju zachránil pred gangom mutantov keď mala iba 13 rokov. Začala trénovať, a stala sa sidekickom svojho najväčšieho idola, Batmana. Mohli ste ju vidieť napríklad v najznámejšom Batmanovskom komikse, The Dark Knight Returns, alebo v rovnakomennom dvojdielnom animáku od DC.

Carrie Kelley

S touto ideou sme naozaj spokojní, a radi by sme videli keby Anna Kendrick stvárnila Carrie Kelley. Herečka však už na teenagerku nevyzerá, a tak mohla Carrie behať po Gothame už nejaký ten čas. Robin však nieje jediná postava o ktorej sa hovorilo, že by mohla hrať. Splietalo sa, že by si mohla zahrať Marvelovskú postavu Squirell Girl. Vyzerá to však tak, že DC si ju ukradlo skôr.

Batman a Carrie Kelley

Celú túto diskusiu ohľadom toho, že by práve Anna Kendrick mohla stvárniť Robina, rozpútal tento rozhovor. Je naozaj vtipný a cringe worthy, určite si ho pozrite. Všetko teda nasvedčuje tomu, že už poznáme meno nového Robina. Joe Manganiello však môže len ťahať za nitky, a nič nemusí byť tak, ako to vyzerá. Odpoveď Nám ukáže iba čas, a my Vás budeme o všetkom informovať!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -