Pozrite si retro trailer na Batman v Superman

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

e to už pol roka, čo vyšiel kritikmi zmasakrovaný Batman v Superman: Dawn of Justice od režiséra Zacka Snydera. Či už patríte medzi hejterov alebo milovníkov tohto snímku, faktom je, že to je jeden z najväčších filmov roku 2016. A boli ešte roky, kedy Ben Affleck a Henry Cavill nestvárňovali Batmana a Supermana. Dávno pred nimi, v takzvaných osemdesiatych rokoch, mali tieto role pod palcom divákmi obľúbení Michael Keaton a Christopher Reeve.

Reeve sa v modrom neopréne so slipami obleku Kryptonského mimozemšťana prvý krát objavil v roku 1978 vo filme Superman, natočeného režisérom Richardom Donnerom. Reeve bol iba druhým človekom, ktorý si kedy zahral Supermana. Keaton bol tiež iba druhý herec, ktorý si zahral Batmana, tentokrát už so správne oblečeným spodným prádlom vo filme Batman od režiséra Tima Burtona v roku 1989.

Retro prerábka traileru ku filmu Batman v Superman: Dawn of Justice

YouTube video od používateľa Stryder HD kombinuje audio Batman v Superman s klipmi videa z éry Reevea a Keatona. Je zaujímavé vidieť, ako by zhruba film vyzeral, keby bol natočený niekoľko dekád dozadu. Tiež je dobre vidieť, ako za tých pár rokov pokročili filmové efekty, hlavne CGI.

Páčil sa vám tohtoročný Batman v Superman: Dawn of Justice? Alebo by ste skôr uprednostili verziu s klasickými hercami z osemdesiatych rokov?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -