Filmy

Čo vraví Batman na ohromný úspech Wonder Woman? Pozrite si jeho reakciu!

Pozrite si Batmanovu reakciu na ohromný úspech Wonder Woman!

Ohromná radosť. Takto sa dá opísať prvý týždeň, odkedy je najnovší DC film Wonder Woman v kinách. Fanúšikovia tejto postavy sú nadšení, že sa z filmu nestal prepadák, no a rovnako to platí pri hlavách štúdia Warner Bros. Po troch negatívne prijatých filmoch teda prichádza prvý úspešný, no dokonca viac ako úspešný! S momentálnymi 93% na Rottentomatoes (od 244 kritikov), sa film môže pýšiť ako jeden z najlepších komiksových filmov všetkých čias!

No a ak sa stane takáto vec, je jasné, že internet si tiež vytvorí svoj názor. Predsa len, Batman aka Ben Affleck už vďaka internetu reagoval na mnoho podobných videí. Najznámejšie video sa určite stalo Sad Affleck, kde jeho výraz presne odzrkadlil sklamanie všetkých fanúšikov, ktorí videli hodnotenia na film Batman v Superman. O Batmanovu reakciu na nečakaný úspech Wonder Woman sa však tentoraz postaral kanál African Rabbit, no a musíme povedať, že ide o podarené video.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=VYfs2N3An_Y]

Dúfame teda, že v skutočnosti sa Ben Affleck nemusel takto mračiť, ale tešil sa spolu s režisérkou Patty Jenkins. Kanál African Rabbit však dostáva veľkú pochvalu, lebo video je urobené naozaj dobre. Efekty aj strih sú takmer dokonalé. Uvidíme teda, či jeho prácu ešte niekedy budeme môcť vidieť. Určite sa tešíme na všetko čo v budúcnosti prinesie. Predsa len, Justice League určite ešte zamieša s hodnoteniami od kritikov!

Pobavilo vás video? Myslíte, že takáto reakcia bola u Bena Afflecka aj v skutočnosti? Ktorý DCEU film je zatiaľ stále váš najobľúbenejší? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár