Batman má svoj metalový subžáner! Vypočujte si Batmetal!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Batman je cool

Batman. Kto by ho nepoznal. Ten DC hrdina v temnom kostýme, ktorý bojuje proti kriminalite v Gotham City. Ten netopierí muž. Dark Knight. Tento článok je úplne off topic, pretože Batman vznikol ako komiksová postava, ale my tu nejdeme písať o žiadnom filme, v ktorom sa Batman objavil. Ale aj keď je to pôvodom komiksová postava, na televíznych obrazovkách sa objavilo už toľko adaptácií Batmana, že množstvo ľudí ho pozná už len ako filmového hrdinu. Ale nás by zaujímalo: Pozná niekto Batmetal?

Batmetal je cool

My sme sa totižto  rozhodli napísať o tom, že na youtube vznikol vlastný “batmanovský” metalový subžáner. Teda ide o hudbu. A ide o sakra dobrú  hudbu! Tak teda, ak máte radi Batmana, ale na druhú stranu nemusíte metal, tak je to úplne jedno. Vypočujte si to aj tak. A už len kvôli animácii sa Vám to aj tak bude páčiť.

Už len kvôli animácií sa na to oplatí kliknúť. Choďte si kúpiť ich tričko, spravíte tým naozaj dobrú vec. Pretože toto si zaslúži celý seriál. Animácia vyzerá ako z animáku od Roba Zombieho s názvom Haunted House of El Superbeasto. Celá táto myšlienka je ohromujúca a ak si navyše vezmime do úvahy fakt, že autori tejto animácie to spravili len tak, len kvôli tomu, aby vznikol batmetal, tak je to skvelé. Každopádne. Originál songu znie Dethklok – Face Fisted, a je z iného animák, nám známemu ako Metalocalypse. Animák o tom, ako metal dobyje svet. No krásna myšlienka. Ale Batmetal má pokračovanie! A ešte lepšie než predtým!

Pre bližšie upresnenie, čo sa to tam vlastne deje, tak takto nejako Batman poskladal Justice League. Alebo aj nie. To len konštatujeme. Ale bolo by to vtipné. Na celom tomto majstrovstve je najlepší fakt, že tento rok sa dočkáme tretieho počinu batmetalu. Takže sa pripravte na poriadnu vypaľovačku a ďalšiu úžasnú animáciu!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah