Prvá fotka Batmobilu z Justice League je konečne na svete! Načo ale toľko zbraní pán Wayne?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvá fotka Batmobilu z Justice League uzrela svetlo sveta!

Správy o Justice League sa každým dňom zvyšujú. Buď sa rieši dĺžka filmu alebo už miliónkrát sľubovaný trailer. Ten nám totiž režisér Zack Snyder sľubuje už riadne dlhú dobu. Najprv mal prísť ešte pred novým rokom a potom zase v januári. Je marec a trailer nikde. Čo teda pre Snydera znamená slovo „skoro“ sa teda snáď dozvieme už o niekoľko dní. Žiadny trailer však neznamená žiadna pozornosť pre fanúšikov. Každý sa predsa poteší novej fotke, no a zvlášť keď je na nej nový Batmobile.

Presne tak teda Snyder učinil. Vďaka nemu sa totižto môžeme pokochať fotkou s novým dizajnom pre Batmobil, ktorý sa samozrejme objaví v Justice League. Snyder ho zverejnil včera na sociálnej sieti Vero. Ešte zaujímavejší bol ale jeho popisok k fotke. „Vylepšenia… čoho sa obávaš Wayne?“ No a určite je popisok trefný, pretože tých zbraní tam od filmu Dawn of Justice pribudlo ozaj dosť. Batmobile ale vyzerá fakt parádne. Jediné čo si želáme je to, aby ho Superman už tentokrát nezničil. 

Prvá fotka Batmobilu z Justice League!; Zdroj: comicbook.com
Prvá fotka Batmobilu z Justice League!; Zdroj: comicbook.com

Páči sa vám nový vzhľad tohoto legendárneho auta? Načo myslíte, že má na ňom Batman toľko zbraní? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah