OFFOstatné

Veľkolepý battle Red Bull Dance Your Style už čoskoro ovládne Bratislavu

Battle Red Bull Dance Your Style

Už v sobotu 21. septembra 2019 sa do Bratislavy vráti battle Red Bull Dance Your Style. Poďte si užiť predposledný letný deň plný tanca. Šestnástka vybraných tanečníkov, ktorí budú súťažiť o miestenku na svetové finále v Paríži, je pripravená predviesť tú najlepšiu šou. 

Red Bull Dance Your Style v bratislave

Zdroj: Lukas Wagneter / Red Bull Content Pool

Z pôvodného Kollárovho námestia sa akcia presúva o pár metrov vyššie – pred Fakultu architektúry STU. Príďte priamo na miesto rozhodnúť o tom, kto sa stane kráľom či kráľovnou parketu druhého ročníka Red Bull Dance Your Style. O vaše srdcia a hlasy bude bojovať 16 slovenských tanečníkov, ktorí sa chcú pretancovať až na parížske finále. To prebehne 12. októbra 2019 a stretnú sa na ňom tí najlepší z najlepších z viac ako tridsiatky krajín. 

Sobota bude pred Fakultou architektúry STU o spontánnom tanci, nečakanej hudbe a hlasovaní v rukách davu. Pripravte sa na túto zodpovednú úlohu, vyzdvihnite si na mieste hlasovaciu kartičku a staňte sa na jeden deň porotcom. O tom, kto ovládne parket druhého ročníka tanečného battlu, rozhodujete jedine vy.

Red Bull Dance Your Style v bratislave

Zdroj: Matus Zetak / Red Bull Content Pool

Začína sa o 14:00 hod. a okrem samotných battlov sa môžete tešiť na Dj-a Pigga, ktorý bude mať na starosti výber hudobných peciek. Pripravená je aj divácka tanečná súťaž a prvé vystúpenie dievčenského zoskupenia Neisha Crew. Po skončení akcie na vás čaká aj oficiálna after party na lodi Riva na Rázusovom nábreží, ktorá bude odpálená o 22:00 hod

Pozrite si fotky a videá z roku 2018, aby ste vedeli, na čo sa môžete tešiť a pre viac info sledujte web redbull.sk/danceyourstyle a event na Facebooku.

Zdroj: TS Red Bull

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Ostatné

  Zabudnite na štúdio Fox. Myšiak Disney oficiálne mení jeho ikonický názov

  Ostatné

  Pripravte si galeóny, prvý oficiálny Harry Potter obchod bude otvorený už toto leto

  Ostatné

  Bežte 3. mája s celým svetom. Registrujte sa na Wings for Life World Run 2020

  OFF

  Tipy na darčeky pre filmových a seriálových nadšencov

  Pridaj komentár