OFFOstatné

Veľkolepý battle Red Bull Dance Your Style už čoskoro ovládne Bratislavu

Battle Red Bull Dance Your Style

Už v sobotu 21. septembra 2019 sa do Bratislavy vráti battle Red Bull Dance Your Style. Poďte si užiť predposledný letný deň plný tanca. Šestnástka vybraných tanečníkov, ktorí budú súťažiť o miestenku na svetové finále v Paríži, je pripravená predviesť tú najlepšiu šou. 

Red Bull Dance Your Style v bratislave

Zdroj: Lukas Wagneter / Red Bull Content Pool

Z pôvodného Kollárovho námestia sa akcia presúva o pár metrov vyššie – pred Fakultu architektúry STU. Príďte priamo na miesto rozhodnúť o tom, kto sa stane kráľom či kráľovnou parketu druhého ročníka Red Bull Dance Your Style. O vaše srdcia a hlasy bude bojovať 16 slovenských tanečníkov, ktorí sa chcú pretancovať až na parížske finále. To prebehne 12. októbra 2019 a stretnú sa na ňom tí najlepší z najlepších z viac ako tridsiatky krajín. 

Sobota bude pred Fakultou architektúry STU o spontánnom tanci, nečakanej hudbe a hlasovaní v rukách davu. Pripravte sa na túto zodpovednú úlohu, vyzdvihnite si na mieste hlasovaciu kartičku a staňte sa na jeden deň porotcom. O tom, kto ovládne parket druhého ročníka tanečného battlu, rozhodujete jedine vy.

Red Bull Dance Your Style v bratislave

Zdroj: Matus Zetak / Red Bull Content Pool

Začína sa o 14:00 hod. a okrem samotných battlov sa môžete tešiť na Dj-a Pigga, ktorý bude mať na starosti výber hudobných peciek. Pripravená je aj divácka tanečná súťaž a prvé vystúpenie dievčenského zoskupenia Neisha Crew. Po skončení akcie na vás čaká aj oficiálna after party na lodi Riva na Rázusovom nábreží, ktorá bude odpálená o 22:00 hod

Pozrite si fotky a videá z roku 2018, aby ste vedeli, na čo sa môžete tešiť a pre viac info sledujte web redbull.sk/danceyourstyle a event na Facebooku.

Zdroj: TS Red Bull

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFFOstatnéVýber šéfredaktora

  Ako sa chrániť pri sledovaní a sťahovaní filmov a seriálov?

  Ostatné

  Do Bratislavy prichádza majstrovský program Y-Festu. Objaví sa aj Kazma a ďalší

  OFFOstatné

  Red Bull výzva: Choďte sa bicyklovať a vyhrajte skvelé ceny

  OFFOstatné

  Kto vyhral tanečný battle Red Bull Dance Your Style?

  Pridaj komentár