Battlefield 2042 na seba láka epickým krátkym filmom Exodus. Ten sľubuje príchod najlepšej hry zo série

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovšia hra zo série Battlefield nebude predstavovať tradičnú naratívnu kampaň pre jedného hráča, ale to neznamená, že sa v nej nedočkáme tradičných prvkov z predchádzajúcich hier. Vysoko očakávaná novinka Battlefield 2042 obsahuje hneď niekoľko pútavých príbehov, o ktorých nám viac prezradil najnovší krátky film s názvom Exodus.

Najnovší príbehový trailer odhalil, že vývojárske štúdiá DICE a EA do hry zakomponovali starú známu postavu z minulosti, ktorú si opäť zahral Michael K. Williams. O kom je reč? KimbleIrishGraves z Battlefield 4 je späť a tentokrát s ním zažijeme nové epické dobrodružstvá.

Battlefield 2042 predstavil krátky epický film s názvom Exodus:

9-minutový krátkometrážny film potvrdzuje návrat ku koreňom hry Battlefield 4 z roku 2013. Gravesovi sa nejakým zázrakom podarilo prežiť nepriaznivé udalosti kampane a v Battlefield 2042 ho nájdeme ako hrateľného špecialistu.

Exodus tiež ukázal novú postavu menom Oz. V krátkom filme sa stretáva s ďalšími kľúčovými postavami z minulosti a spoločne sa snažia vyriešiť nepriaznivú budúcnosť tzv. NoPats komunity. Jedná sa o nepatriarchovaných vojakov, ktorí budú bojovať v globálnom konflikte nadchádzajúcej hry na strane dobra a celý tento koncept znie naozaj fascinujúco. No podarí sa im premyslieť plán, ktorý by dokázal zachrániť ľudstvo pred vyhubením?

Synopsa hry:

„V Battlefield 2042 je svet na pokraji skazy. Nedostatok potravín, energie a pitnej vody viedol k zlyhaniu národov a vytvorila sa najväčšia kríza v histórii ľudstva. Zem je rozdelená na patriotizmus a obyčajné rodiny. Uprostred tejto krízy vtiahli USA a Rusko svet do totálnej vojny. Tí, ktorí odopreli patriotizmus, sa teraz musia vzoprieť osudu a nebojovať o vlajku, ale o budúcnosť a slobodu nového sveta.“

Battlefield 2042 príde na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC už na jeseň, 22. októbra 2022.

Páčil sa ti nový krátky film Exodus z prostredia očakávanej hry Battlefield 2042? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -