Nová éra plná chaosu! Battlefield 2042 prichádza s úžasným gameplay trailerom, ktorý musíš vidieť

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vďaka hernej konferencii E3 2021 sme sa dočkali aj ďalšieho náhľadu do akčnej strieľačky od vývojárskeho štúdia EA. Hra Battlefield 2042 odhalila nový gameplay trailer, v ktorom neostal kameň na kameni.

Šiesta hra zo série bola oznámená ešte len začiatkom tohto týždňa a zavedie nás do blízkej budúcnosti. V nej však namiesto mieru a pokoja prichádza na rad poriadny chaos, ktorý sprevádza veľa streľby a sem tam aj nejaké tornádo či piesočná búrka. Vyzerá to naozaj šialene, o čom by sme sa mali presvedčiť na vlastné oči už 22. októbra 2021. Battlefield 2042 vychádza na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC.

Vychutnaj si nový gameplay trailer na hru Battlefield 2042:

Ako už bolo uvedené pri odhalení, hru čaká niekoľko výrazných zmien. Medzi nimi nájdeme podporu 128 hráčov v rámci konzol nove generácie. PS4 a Xbox One verzia bude obmedzená na 64 hráčov. Hráči PS5 a Xbox Series X/S si dokonca vďaka vylepšenému enginu užijú aj prepracovanejšie počasie, ktoré so sebou prináša veľa nástrah. Niektoré z nich vidieť aj vo videu vyššie a ak bude každá zo siedmych nových máp vyzerať tak úžasne, máme sa na čo tešiť.

Žiadna kampaň, len online

Battlefield 2042 sa od svojich predchodcov výrazne líši. Nie len grafikou, ale aj hernými režimami. Obrovskou zmenou je určite odstránenie kampane pre jedného hráča, ktorú by si v tejto hre hľadal len márne. Ale vzhľadom na to, že Battlefield kampane boli vo väčšine prípadoch nudné a nezáživné, táto zmena nikomu prekážať nemusí.

Tvorcovia prispôsobili franšízu modernému multiplayerovému prostrediu založenému na odmeňovaní. Po prvýkrát si tak budeme môcť zakúpiť Battle Pass pre každú sezónu, ktorý obsahuje rôzne prémiové, ale aj bezplatné úrovne.

Inými slovami, Battlefield 2042 bude jedným okom kopírovať Call of Duty: Warzone, pretože aj EA konečne pochopilo, že online je cesta za úspechom. Okrem toho im to dokáže vygenerovať obrovský balík peňazí, o čo by sa pri kampani snažili len márne. Už len dúfať, že to dobre dopadne a nebude to tragédia ako pominulé roky.

Čo hovoríš na nádherne chaotický gameplay trailer k hre Battlefield 2042? Názor nám nezabudni napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -