Battlefield 6 bude najväčšou hrou celej série, sľubuje EA. Zahráme si ju na jeseň 2021

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Battlefield 6 bude obsahovať najväčší rozsah zo všetkých hier z dlhotrvajúcej série. Takúto informáciu nám oznámilo vývojárske štúdio EA, ktoré už pozná aj dátum vypustenia nadchádzajúcej strieľačky na trh. Stať by sa tak malo v jesenných mesiacoch 2021.

Aktuálna hra zo série, Battlefield 5, bola poznačená problémami odo dňa jej uvedenia. Pri hraní mali hráči pocit, že hra nie úplná a stále sa v nej nájde množstvo nedostatkov – absencia sľubovaného Battle Royale módu alebo režimu 5v5. To by však mala zmeniť pripravovaná aktualizácia, ktorá sa dostaví ešte v tomto roku.

Battlefield 6 EA
Zdroj: techradar.com

Oživí Battlefield 6 zomierajúcu sériu od EA?

S uvedením konzol novej generácie to vyzerá tak, že spoločnosti EA a DICE dúfajú v znovuzrodenie ich hernej série Battlefield. V najnovšom prehlásení spoločnosti sa k celej situácii vyjadril aj generálny riaditeľ EA Andrew Wilson, ktorý okrem iného prezradil aj niektoré z plánov spoločnosti do nadchádzajúcich rokov:

„DICE vytvára našu ďalšiu hru Battlefield s doteraz nevídanou mierou rozsahu. Technický pokrok v oblasti nových konzol umožňuje tímu dosiahnuť skutočnú víziu novej generácie našej franšízy. Interne už prebiehajú praktické testy hrania a tím začal dostávať veľmi pozitívne ohlasy, keď sme do testovania zapojili aj našu komunitu. Nasledujúci Battlefield bude spustený na jeseň 2021, ale viac informácií vám prezradíme až na jar.“

Battlefield 6 EA
Zdroj: gamerant.com

EA plánuje vydať až 6 herných titulov novej generácie

Ak sa tu nájdu fanúšikovia hier od spoločnosti EA, máte sa na čo tešiť. Od roku 2021 do 2022 totižto plánuje herný gigant uviesť na trh až šesť hier, o ktorých však zatiaľ nemáme veľa informácií.

Jednou z pripravovaných hier novej generácie je aj závodná lahôdka zo série Need for Speed s dátumom vydania počas fiškálneho roku 2022. Čo znamená, že sa hry dočkáme niekedy v rozmedzí apríla 2021marca 2022.

Či sa pripravovaný Battlefield 6 zaradí do kategórie úspešných herných titulov zistíme až budúci rok. No určite nikto nemôže poprieť, že Battlefield 5 bol veľkým sklamaním a pokiaľ sa chcú vývojári vyhnúť rovnako smutnému scenáru ako v minulosti, budú musieť odviesť obrovský kus tvrdej práce.

Myslíte si, že Battlefield 6 oživí zomierajúcu hernú sériu od spoločnosti EA? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: ea.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -