Do Battlefield V prichádza nová mapa! Čo ďalšie odhalil únik informácií?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Battlefield V predstavuje novú mapu s názvom Mercury a úniky odhaľujú nové zbrane!

Odkedy sa do hry dostal Firestorm mód, teda pohľad série Battlefield na trend battle royale, multiplayer začal byť o niečo populárnejší. Z toho, čo ľudia každodenne kritizovali, sa nakoniec stala celkom dobrá zábava. Tú o chvíľu umocnia novinky, ktoré herné štúdio onedlho pridajú do piateho Battlefieldu. Na čo všetko sa teda môžeme už onedlho tešiť?

Battlefield V – Nová mapa + zbrane

To, čo hra v súčasnosti potrebuje, je nový obsah. Hladký gameplay, vyšperkovaný engine a krásna grafika sú všetko veci, ktoré nášmu záujmu pomáhajú, bez nového obsahu nás však skôr či neskôr omrzia. Našťastie, už si to začali uvedomovať aj samotné štúdiá EA a DICE, ktoré novou ukážkou ohlásilo vydanie tzv. Mercury mapy. Trailer na ňu si pozriete vyššie.

Mapa je inšpirovaná stredomorskými oblasťami a krajinami, pričom je vizuálne nádherná. Žiaria v nej sýte a svetlé farby, ktoré tvoria dojem scény stvorenej pre film či vojnový dokument. Hráčov pechoty určite potešia aj technické stránky mapy, teda rôzne budovy a zarastené oblasti, za ktoré sa môžu ukrývať.

battlefield 5
Zdroj: ea.com

Mapa vyjde spolu s aktualizáciou Chapter 3: Trial By Fire. Nie je to však všetko, čo sa chystá. Medzi ďalšie novinky patrí aj únik informácií o pripravovaných zbraniach. Odhalenie pochádza z viacerých dogtag výziev pre hráčov, ktoré vyžadujú hranie so zbraňami, ktoré v hre ešte nie sú. Ich názvy sú nasledovné:

  • MAB 38 Master
  • S2-200M Sharpshooter
  • Karabin 1938M Sharpshooter
  • Lanchester Sharpshooter
  • Patchett Sharpshooter
  • Madsen MG Sharpshooter

Nevieme, ako budú tieto zbrane vydané. Dohady ale vravia, že vyjdú spolu s mapou, teda už 30. mája. Sme veľmi zvedaví, či sa hráči začnú vracať k titulu a hernému módu Firestorm.

Mohlo by vás zaujímať: Battlefield V potopilo legendárnu sériu hier

hra battlefield v
Zdroj: reddit.com

Ako sa vám pozdáva nová mapa Mercury a čo vravíte na odhalené zbrane, ktoré onedlho prídu do Battlefield V? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, youtube.com, mp1st.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -