Seriály

Batwoman dostáva vlastný seriál na CW! Uvidíme konečne mesto Gotham?

Batwoman dostáva vlastný seriál na CW!

Síce je takzvaný Arrow-verse už takmer prepchatý superhrdinami, miesto na ďalších sa vždy nájde. Už pred niekoľkými mesiacmi prišla informácia, že do tohtoročného crossoveru všetkých štyroch seriálov, sa pridá veľká komiksová postava. Ňou je Batwoman, ktorá sa v komiksoch už stihla zaradiť medzi tie väčšie. Ide teda o prvýkrát, čo v tomto seriáli uvidíme postavu z Batmanovho gangu.

O tom, že Batman v tomto vesmíre existuje už vieme. V seriáli Arrow napríklad sám Oliver pri riešení jednej klebety povedal, že nie je ako Bruce Wayne. Pôjde teda o prvýkrát kedy sa aspoň jeden superhrdina z mesta Gotham dostane medzi ostatné postavy. No a nebude to len vo veľkom crossoveri, ale aj v samostatnom seriáli. Arrow-verse teda do svojho klubu privíta piaty seriál, ktorý bude v poradí druhý s hlavnou ženskou predstaviteľkou.

Batwoman v komiksoch

Batwoman v komiksoch; Zdroj: cbr.com

Asi netreba ani vravieť, že zo všetkých DC/CW seriálov je najospevovanejšia práve Supergirl. Mnohí kritici ju naďalej vychvaľujú, že sa seriál nebojí zájsť do veľkých komiksových príbehov a pozitívne hodnotia aj inšpiráciu pre mladé dievčatá. Očividne teda chcú úspech zopakovať a po Supermanovej sesternici, prichádza rad na Batmanovu kolegyňu.

Kto vie, možno teda podobne ako Supergirl, aj tu časom dostaneme samotného Batmana. Momentálne je teda Batwoman v castingovom procese. Tvorcovia hľadajú herečku vo veku 25 až 29 rokov. Ďalšia požiadavka je, že rovnako ako postava Batwoman, by malo ísť o herečku so sexuálnou orientáciou na ženy. Ako to teda dopadne bude veľmi zaujímavé, každopádne, sme radi, že sa tento seriál rozrastá o toľko zaujímavých postáv.

Tešíte sa na Batwoman vo vlastnom seriáli? Sledujete ešte niektoré show v Arrow-verse? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár