Batwoman dostáva vlastný seriál na CW! Uvidíme konečne mesto Gotham?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Batwoman dostáva vlastný seriál na CW!

Síce je takzvaný Arrow-verse už takmer prepchatý superhrdinami, miesto na ďalších sa vždy nájde. Už pred niekoľkými mesiacmi prišla informácia, že do tohtoročného crossoveru všetkých štyroch seriálov, sa pridá veľká komiksová postava. Ňou je Batwoman, ktorá sa v komiksoch už stihla zaradiť medzi tie väčšie. Ide teda o prvýkrát, čo v tomto seriáli uvidíme postavu z Batmanovho gangu.

O tom, že Batman v tomto vesmíre existuje už vieme. V seriáli Arrow napríklad sám Oliver pri riešení jednej klebety povedal, že nie je ako Bruce Wayne. Pôjde teda o prvýkrát kedy sa aspoň jeden superhrdina z mesta Gotham dostane medzi ostatné postavy. No a nebude to len vo veľkom crossoveri, ale aj v samostatnom seriáli. Arrow-verse teda do svojho klubu privíta piaty seriál, ktorý bude v poradí druhý s hlavnou ženskou predstaviteľkou.

Batwoman v komiksoch
Batwoman v komiksoch; Zdroj: cbr.com

Asi netreba ani vravieť, že zo všetkých DC/CW seriálov je najospevovanejšia práve Supergirl. Mnohí kritici ju naďalej vychvaľujú, že sa seriál nebojí zájsť do veľkých komiksových príbehov a pozitívne hodnotia aj inšpiráciu pre mladé dievčatá. Očividne teda chcú úspech zopakovať a po Supermanovej sesternici, prichádza rad na Batmanovu kolegyňu.

Kto vie, možno teda podobne ako Supergirl, aj tu časom dostaneme samotného Batmana. Momentálne je teda Batwoman v castingovom procese. Tvorcovia hľadajú herečku vo veku 25 až 29 rokov. Ďalšia požiadavka je, že rovnako ako postava Batwoman, by malo ísť o herečku so sexuálnou orientáciou na ženy. Ako to teda dopadne bude veľmi zaujímavé, každopádne, sme radi, že sa tento seriál rozrastá o toľko zaujímavých postáv.

Tešíte sa na Batwoman vo vlastnom seriáli? Sledujete ešte niektoré show v Arrow-verse? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -