Baywatch dostáva oficiálne hodnotenie R a ľudia presne vedia, ktorú postavu chcú vidieť nahú.

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Remake kultového Baywatchu sa nám pomaly odhaľuje viac a viac. Po novej informácii je však dosť možné, že sa odhalí niektorá z hlavných postáv filmu. Inak povedané, nový Baywatch dostal oficiálne hodnotenie R. Doteraz to nebolo nikde potvrdené, no z trailerov nám bolo jasné, že to tak bude. Pokiaľ neviete, čo toto hodnotenie znamená, hneď vám to vysvetlím. Drsné nadávky, sexuálny obsah a nejaká tá nahota. Samozrejme to neznamená, že všetko z toho vo filme uvidíme. Diváci v tom však majú jasno a presne vedia, čo by vo filme chceli vidieť.

Komentáre hovoria takto: Všetko čo chcem vedieť je to, či budú Alexandra, Kelly a Priyanka tá “nahota”. Niekto iný si na to dokonca zapol aj caps lock: PROSÍM BOŽE NECHAJTE ALEXANDRU DADDARIO NAHÚ V TEJ NAJVIAC GRAFICKEJ CESTE AKO SA DÁ!!! Tretí Pán už niečo to za sebou má: Niečo to som už videl v seriáli True Detective. Teraz prišiel čas na Priyanku! Pokiaľ neviete, nádherná Alexandra Daddario svoje telo odhalila už v seriáli True Detective. Myslíte, že sa dočkáme niečoho podobného?

Nový trailer pre Baywatch je na ceste

Ďalšou novinkou ohľadom filmu je to, že sa blíži nový trailer. Stránka Alberta Film Ratings potvrdila, že trailer je na ceste s hodnotením PG. Žiadne nadávky a nahotu v ňom teda nečakajte. Trailer mal príjsť už 17. marca, no stále ho nikde nevidíme. Snáď na seba teda nenechá dlho čakať. Na Baywatch sa okrem Dwaynea Johnsona podieľajú aj Zac Efron, Thomas Lennon, Jon Bass, Hannibal Buress a Rob Huebel. Tiež si v ňom zahrajú krásavice Alexandra Daddario, vyššie spomínaná Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach a ďalší.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah