Kritikom zamrzol úsmev. Apple a Beats majú nový reproduktor, neuveríte, koľko zaň pýtajú

Nenechajte si ujsť

Apple sa rozhodlo propagovať nové Beats Pill kreatívne

Apple, vlastník značky Beats by Dre, práve odhalil novú generáciu reproduktorov Pill. A vyvolal tým ohromný rozruch na celej technologickej a audio stránke internetu. Čo je teda nové, čo sa zlepšilo a prečo vôbec vyvoláva tento produkt vášne?

Pred dvomi rokmi výrobca oživil jeden zo svojich predtým zrušených produktov, Pill Plus. Limitovaná edícia sa stretla s prijatím, ale aj kritikou za to, že nepriniesla žiadne inovácie. V porovnaní s verziou z roku 2015 boli úpravy iba estetické, a to dekorácie s motívom ľudskej kostry.

Beats Pill 2024

Značka Beats by Dre vôbec na ľudí spôsobí ako červené plátno na býka, pretože ju vlastní americký technologický gigant Apple – a ten pre zvláštnu, no početnú skupiny ľudí terčom. Vadia im vyššie ceny produktov, ich prémiový charakter, ale nepochybne aj samotní zákazníci, ktorí vraj zosobňujú to, čo je zlé na svete. Nechajme za tým tri bodky.

Výrobca sa postaral o dobrú marketingovú komunikáciu už od samého začiatku. Nové Beats Pill odprezentovali LeBron James a Lil Wayne v rámci kampane The Predicament.

Vraj znejú „neuveriteľne“

Nová generácia si vylepšuje renomé tým, že sa vracia k pôvodnému dizajnu. Úhľadná pilulka s príznačným štylizovaným písmenom b. Telo reproduktora ponúka ochranu na úrovni IP67, teda odoláva vode i prachu, má byť odolné pred poškodeniami v dôsledku pádov. Nový Pill si môžete kúpiť v troch farebných prevedeniach: zlatom, červenom a čiernom.

Rozmery sú naďalej kompaktné, 70×219 mm, pričom zariadenie váži 0,68 kg.

Beats Pill v červenej farbe

Apple sa v posledných rokoch zameriava na vlastný rad inteligentných reproduktorov, takže návrat k reproduktorom Beats je vítanou zmenou. Podľa oficiálnych tvrdení je nový Beats Pill zaujímavý najmä vďaka vlastnému basovému reproduktoru a vylepšenému výškovému reproduktoru.

V popise priloženého videa uvádza, že „The new Beats Pill sounds incredible wherever you go“ – teda že Beats Pill znejú neuveriteľne, nech ste kdekoľvek.

Nové reproduktory podporujú rýchle nabíjanie, takže za 10 minút nabíjania cez USB-C umožnia prehrávať hudbu až počas dvoch hodín. Pri plnom nabití avizujú až 24 hodín prehrávania hudby, čo považujeme aj s ohľadom na kompaktné rozmery za solídnu výdrž. Okrem toho ich môžete použiť ako powerbanku pre nabíjanie iPhonu.

Samozrejme, že s reproduktorom so vstavanými mikrofónom možno telefonovať a používať hlasových asistentov Siri, Alexa či asistenta Google. V blízkej budúcnosti to má byť Siri aj s umelou inteligenciou, ktorej príchod do Európy sa medzičasom odložil. Apple sa postaralo aj o funkčnosť Apple Find My či Amplify Mode.

Cena Beats Pill 2024

Čo bude pre väčšinu zákazníkov najdôležitejšie je cena. V tomto prípade môžeme povedať, že Apple a Beats by Dre nikoho nesklamú. Avizovaná maloobchodná cena 149,99 amerických dolárov je viac ako iba dobrá. Reproduktory Beats Pill patria do kategórie, ktorú mnohí považujú za prémiovú, či už kvôli kvalite reprodukcie a spracovania, tak pre hodnotu značky samotnej.

Totálne fiasko: Apple u nás nespustí svoje revolučné funkcie, viní EÚ

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -