Trailer na Before I fall – nezvyčajný mysteriózny film plný bezradnosti a malej neutíchajúcej nádeje

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Niektorí vravia, že starší film Groundhog day a Before I fall sa nenápadne podobajú

Rovnomenná novela, ktorá zaujala natoľko, že vznikol nový filmový projekt, do ktorého sa pustil režisér Russo-Young. Before I fall je mysteriózne drama, ktorého protagonistom bude mladá Samantha Kingston, ktorú stvárni Zoey Deutch. Herečka so zaujímavou charizmou, ktorú sme mohli zahliadnuť vo filme Vampírska Akadémia.

Tínedžerka v tomto filme nás uvedie do zaujímavej časti svojho života na strednej škole. Nikto školu nemá rád, a ona už vôbec nie. Strohé a fádne dni jej spríjemňujú kamarátky a jej perfektný priateľ. No bohužiaľ je to ten typ dievčaťa, ktoré nie je práve najmilšie a mala by viac porozmýšľať o jej správaní a aký to má dopad na jej okolie.

Čo sa však stane, keď sa jeden Samanthin deň začne opakovať? Vedieť presne čo vám vaša kamarátka povie, čo spraví, ako sa bude odvíjať celý deň až do 12:38 kedy sa znova zobudíte v posteli. Nie, nie je sobota! Je znova piatok a nikto okolo teba to nevníma.

Before I Fall

Neustále sa opakujúce deja vu by otriaslo každým a Samantha nie je výnimkou. Časová slučka vie byť riadne nemilosrdná. Hlavná postava sa bude snažiť prehodnotiť každý krok, ktorý v ten deň spravila, každé slovo, ktoré vyslovila, každú myšlienku, ktorá jej prišla na um. Len aby sa niečo zmenilo.

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -