Filmy

Akčný horor The Belko Experiment od režiséra Guardians of the Galaxy: Nové fotografie nám predstavujú hlavné postavy pošpinené krvou

Štúdio Marvel už naplno začalo s marketingovou kampaňou na nadchádzajúcich Strážcov Galaxie 2. Pokračovanie, rovnako ako prvý diel, natočil režisér James Gunn. Superhrdinský film však nie je jedinou režisérovou snímkou, ktorá sa tento rok dostane do kín. The Belko Experiment, ktorému Gunn napísal scenár a je hlavným producentom sa do amerických kín dostane už o týždeň. Má sa jednať o akýsi nezvyčajný mix, pripomínajúci zmiešaninu filmov Office Space a Battle Royale. Akčný horor rozpráva príbeh skupinky zamestnancov firmy Belko, ktorí sú uväznení v jednej z kancelárskych budov. Aby prežili, sú nútení sa navzájom vraždiť.

Oficiálny trailer si pozrite tu:[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nYsz0lJsOEg]

Ako sme už spomínali, scenár napísal sám James Gunn. Jeho príbeh bude režírovať Greg McLean a v hlavných úlohách si zahrajú John Gallagher Jr., Melonie Diaz, John C. McGinley, Tony Goldwyn, David Dastmalchian, Gail Bean, Michael Rooker a mnoho ďalších.

Fotografie postáv nám odhaľujú detaily

The Belko Experiment

Zdroj: bloody-disgusting.com

The Belko Experiment

Zdroj: bloody-disgusting.com

The Belko Experiment

Zdroj: bloody-disgusting.com

The Belko Experiment

Zdroj: bloody-disgusting.com

The Belko Experiment

Zdroj: bloody-disgusting.com

Film to nebude mať ľahké – v USA bude o záujem divákov bojovať s filmami ako Logan, Kong: Ostrov Lebiek a Kráska a Zviera. Snímka však môže zaujať Gunnovým neúctivým a nemilosrdným humorom. Časť z neho máte možnosť vidieť v podobe fráz na fotografiách vyššie. Od ľudí, ktorí film už videli sme sa žiaľ dočkali iba zmiešaných názorov. Preto nám neostáva nič iné, než počkať a sledovať situáciu po vydaní hororu.

The Belko Experiment sa do kín v USA dostane už o týždeň. Tešíte sa, až sa akčný horor dostane k nám na Slovensko? Alebo si myslíte, že pôjde o prepadák?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár