Bratia Ben a Casey Affleck bok po boku v jednom filme? Vďaka Netflixu sa toho v snímke Triple Frontier dočkáme!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Doteraz to vyzeralo vyzeralo s filmom Triple Frontier veľmi zle. Štúdio Paramount sa ho vzdalo a režisér J.C. Chandor taktiež upustil od hviezd Tom Hardy a Channing Tatum, ktorý mali účinkovať v hlavných úlohách. Snímka však teraz dostala nový dych vďaka Netflixu a bratom Afflekovcom!

Populárna služba na pozeranie filmov a seriálov Netflix sa za posledné roky stala známou prevažne vďaka originálnym televíznym show. V poslednej dobe si ale môžeme všimnúť, že ich snaha sa premiestnila na iné priority. Momentálne sa pokúšajú vytvoriť si meno v oblasti celovečerných filmov. Zatiaľ sa im bezpochyby darí, pretože už aj samotný Martin Scorsese podpísal zmluvu o partnerstve s Netflixom.

Od portálu Deadline sa dozvedáme, že Netflix mal v nedávnom období s kreatívnym tímom filmu Triple Frontier sľubné stretnutia ohľadom distribúcie snímky. Nezabudnite, že nič ešte nie je rozhodnuté. Plán zatiaľ ale vraví, že Netflix ponúkne hlavné úlohy vo filme bratom Benovi a Caseymu Affleckovcom. Po ich boku by si v snímke taktiež mal zahrať skvelý Mahershala Ali. Ak všetko vyjde, bratia sa o filmové plátno podelia po vyše dvoch desaťročiach. V roku 1997 sa oň podelili v uznávanej snímke Good Will Hunting.

Ban a Casey Affleck Triple Frontier
Zdroj: vanityfair.com

O čom bude Triple Frontier?

Pôjde o akčný thriller, ktorého príbeh sa odohrá v hraničnej zóne medzi štátmi Paraguay, Argentína a Brazília. Táto oblasť sa v posledných rokoch stala nechválne známou kvôli veľkej aktivite teroristov. Scenár napíše oscarový výherca Mark Boal. Detaily ohľadom deja sú zatiaľ zväčša zahalené rúškou tajomstva. Triple Frontier však zatiaľ podľa všetkého obsahuje veľký potenciál, vďaka ktorému sa celkom reálne môže stať vskutku ohromnou snímkou. Ak všetko vyjde tak, ako má, možno si aj zabojuje o prestížne filmové ocenenia.

Režisér Chandor nemôže robiť nič iné, než dúfať, že Netflix a bratia Affleckovci sa k jeho projektu naozaj pridajú. Jedine čas však prezradí, či naozaj pôjde o veľký hit. 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -