Benedict Cumberbatch si zahrá v dobovej dráme The Hood od režiséra franšízy Jasona Bournea

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hviezda najnovšieho MCU filmu Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva Benedict Cumberbatch spojí sily s režisérom Paulom Greengrassom (Bourneovo ultimátum) v pripravovanej dobovej dráme The Hood. Britský režisér sa dostal do povedomia v roku 2004 tým, že zrežíroval druhý film z franšízy Jasona Borneua. V roku 2007 bol dokonca nominovaný na Oscara za najlepšiu réžiu za film Let číslo 93.

Teraz sa skúsený režisér púšťa do nového projektu, ktorému napíše aj scenár. Vzrušujúca novinka The Hood má byť financovaná a produkovaná spoločnosťou Cross Creek Pictures stojaca za skvelými filmami Čierna labuť (2010) a Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu (2016). Dátum vydania a ďalší členovia hereckého obsadenie doposiaľ oznámení neboli.

Benedict Cumberbatch a Paul Greengrass
Benedict Cumberbatch a Paul Greengrass; Zdroj: hollywoodreporter.com

Benedict Cumberbatch si zahrá hlavnú úlohu v dobovej dráme The Hood

Príbehovo by sme sa mali ocitnúť v Anglicku, kde prebieha roľnícka vzbura. Hlavnou postavou bude zatiaľ nemenovaný farmár (Benedict Cumberbatch), ktorý sa postaví na čelo povstania a stane sa jej vodcom. Niektoré zdroje uvádzajú, že by malo ísť o projekt pripomínajúci filmy Statočné srdce (1995) a Gladiátor (2000). Podobnú drámu s prvkami trileru si skúsil už aj režisér Paul Greengrass pri filme Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama (2013), v ktorej si zahral Tom Hanks.

Čo sa týka Benedicta Cumberbatcha, jeho vystúpenie vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva si stále môžeš pozrieť v kinách. Najnovší prírastok zo 4. fázy MCU si odniesol množstvo pozitívnych recenzií a ak si fanúšikom Marvelu, druhý sólový film s Doctorom Strangeom by si si nemal nechať ujsť. Britský herec je taktiež momentálne zaneprázdnený nakrúcaním mysteriózneho trileru Rio a dobrodružnej komédie The Wonderful Story of Henry Sugar. Aj z toho dôvodu sa predpokladá, že pripravovaná dráma The Hood by mohla doraziť do kín až v roku 2024. Na viac podrobností si ešte musíme nejaký čas počkať.

Tešíš sa na nový film The Hood, v ktorom si hlavnú úlohu zahrá Benedict Cumberbatch? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentári.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -