Bentley Bentayga Speed bude predstavená už tento týždeň

Nenechajte si ujsť

Spoločnosť Bentley potvrdila, že už tento týždeň bude oficiálne predstavenie faceliftovej verzie najrýchlejšieho SUV na svete. Bentley Bentayga Speed pokorilo v maximálnej rýchlosti aj Lamborghini Urus, a to o necelý kilometer za hodinu. Kedy môžeme čakať jeho oficiálne predstavenie?

Oficiálne predstavenie Bentley Bentayga Speed už v stredu

Bentley oficiálne odhalí facelift tohoto SUV už túto stredu 12. augusta. Čo sa týka zmien na aute, veľa sa ich neočakáva. Motor by mal byť v aute ten istý, ako v pred-facelift verzií, čiže 542 koňový 4 litrový V8 motor, ktorému pomáha k výkonu aj twin-turbo. Koncom roka by mal byť predstavený aj v ďalšej verzií, a to s V6 motorom, ktorý bude doplnený o plug-in hybrid.

Bentley Bentayga Speed
Zdroj: wsupercars.com

Nový model by mal obsahovať mnoho čiernych doplnkov, vrátane kolies. Okrem toho sa môžeme tešiť aj na viac miesta pre nohy, pozmenenú palubovku, ale aj pozmenený displej. Oficiálne by sa do predaja mala dostať už v roku 2021.

Tešíte sa na predstavenie novej Bentley Bentayga Speed? Myslíte si, že bude mať úspech aj neskôr ako plug-in hybrid verzia? 

Zdroj: autocar.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -