Dokázala beta Call of Duty: Black Ops 4 naplniť naše očakávania?

Nenechajte si ujsť

Beta Call of Duty: Black Ops 4 – prekvapenie?

Včera večer sa na Battle.net sprístupnila na 3 dni otvorená beta Call of Duty: Black Ops 4. Toto pokračovanie zo známej série strieľačok si môže v následujúcich dvoch dňoch zahrať na svojom PC úplne každý. Čím nás predbežný prístup k novinke prekvapil a čím naozaj sklamal?

Čo v novom Call of Duty nájdeme?

Otvorená beta verzia hry nám ponúka multiplayer, v ktorom je hneď niekoľko módov na hranie. Nechýbajú tu napríklad klasický Team Deathmatch alebo Search & Destroy. Taktiež sa tu nachádza mód s názvom Heist, ktorý je veľmi podobný CS:GO. Okrem toho sme si mohli vyskúšať až 6 máp, z ktorých väčšina vyzerá naozaj dobre.

Na výber máme 10 postáv, z ktorých má každá 2 špeciálne schopnosti, bohužiaľ sú ale dosť nevyvážené a hrať sa oplatí len niektoré postavy. To isté platí aj o zbraniach, medzi ktorými dominuje brokovnica, ktorá dáva príliš veľký damage aj na diaľku. V hre sa nám po novom taktiež predstavili takzvané classy, v ktorých si môžeme vyberať zbrane, alebo si vytvoriť vlastný set zbraní, ktorý hraním levelujeme.

beta Call of Duty: Black Ops 4
Zdroj: trustedreviews.com

Ako sa nám hra páčila?

Nové Call of Duty: Black Ops 4 sme si zahrali štyria členovia redakcie, kamaráti. Bohužiaľ, pre každého z nás bola hra veľkým sklamaním. Čo sa musí uznať je, že Activisionu sa vydarili mapy, ktoré ako som už povedal, vyzerali naozaj nádherne. Taktiež bola skvelá optimalizácia, keďže aj na horších PC sa hra dala hrať bez sekania. Zvyšok bol naozaj veľkým sklamaním.

Čo nás sklamalo?

Zbrane boli nevyvážené tak isto ako aj postavy, grafika nám neprišla hodná roku 2018 a módy boli naozaj zlé. Jediný mód, ktorý nás ako-tak bavil, bol Search & Destroy, od ktorého sme to najmenej čakali. Nanešťastie ostatné boli úplne nezábavné a mňa osobne odradili od kúpy hry. No najväčší problém bol v tom, že tým módom chýbalo naozaj málo k tomu, aby boli dobré. Ako príklad uvediem mód Heist. Ten je podobný CS:GO a na začiatku nevyzeral zle, no ide tam len o to, kto vyhrá 1. kolo. Keď ho prehráte, máte už len veľmi malú šancu na výhru celého zápasu.

beta Call of Duty: Black Ops 4
Zdroj: Dexerto.com

Opraví sa niečo do plnej verzie?

Nové CoD je len v bete a tak je jasné, že sa tu chyby naskytnú. Dokáže však Activision všetko opraviť? Myslím, že módy už upravené určite nebudú, ale zbrane a postavy budú poupravené tak, aby medzi nimi neboli veľké rozdiely v sile. To by mohlo pomôcť k tomu, aby bola hra viac vyrovnaná.

Majte na pamäti, že je to len náš názor. Natrafil som aj na ľudí, ktorí si hru chvália a hrajú ju radi. My si ju ešte vyskúšame čo najviac a keď sa náš názor zmení, určite vám dáme vedieť! A čo vy? Vyskúšali ste si už nové Call of Duty? Čo naňho hovoríte? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -