[UPDATE] Bethesda nám teasuje hru Fallout 76! Čo môžeme očakávať?

Nenechajte si ujsť

AKTUALIZÁCIA: Plný teaser sa už dostal na web! Viec sa dozvieme na E3.

Spoločnosť Bethesda teasuje nový Fallout! Bethesda, ktorá stojí za známymi hrami a hernými sériami ako The Elder Scrolls, DOOM, Dishonered alebo práve Fallout prichádza s menšou ukážkou na novú hru z tejto série! Navnádza nás tým na vydanie nového dielu, alebo niečoho úplne iného? Kedy sa dozvieme viacej informácií a čo vlastne očakávame?

Prichádza k nám nový Fallout?!

O tom, že by k nám mal prísť nový Fallout, sme sa dozvedeli vďaka sociálnym sieťam Bethesdy. V tweete vidíme gif so známou frázou „PLEASE STAND BY,“ ktorú môžeme poznať najmä z tejto hernej série. Oficiálne sa o novej Fallout hre nič nehovorilo, no samozrejme už teraz prichádzajú prvé špekulácie!

Akú hru môžeme očakávať a kedy sa o nej dozvieme viac?

Očakávame, že o hre by sme sa viac mohli dozvedieť viac už na nadchádzajúcej E3, ktorá je tu už o necelé dva týždne, kde by hra mala byť aj oficiálne potvrdená. Konferencia Bethesdy bude prebiehať konkrétne 10. júna. Stále však nevieme, o akú hru môže ísť. Fanúšikovia tejto populárnej hernej série dúfajú, že príde piate pokračovanie, no táto pravdepodobnosť je naozaj malá. S väčšou šancou sú tu teórie o tom, že ide o remaster Fallout 3 alebo že jeden z dielov vyjde na Nintendo Switch. Remaster Fallout 3 je podľa viacerých osobností zo sveta hier najočakávanejší a to hlavne preto, že už 10. októbra to bude 10 rokov od vydania pôvodnej verzie.

Bethesda teasuje nový Fallout
Fallout 3; Zdroj: fallout.wikia.com

Okrem toho, že k nám príde novinka zo série Fallout, by sa k nám čoskoro mohla dostať aj ďalšia hra od Bethesdy – tou by mal byť očakávaný titul The Elder Scrolls 6. O tejto hre sme prvý krát počuli na E3 v roku 2016, no pre Bethesdu nebola prioritou. My dúfame, že o pokračovaní ikonického Skyrimu sa dopočujeme na nadcházajúcej E3 a čoskoro si ju aj zahráme!

Čo si myslíte vy? Aká hra od Bethesdy nás čaká? Bude to remaster Fallout 3, úplne nový Fallout alebo niečo úplne iné? Napíšte nám váš názor do komentárov!

ZDROJign

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -