V tretej sérii spin-off seriálu Better Call Saul sa nám naplno otvára svet Breaking Bad. Ktoré nové postavy sa nám predstavia?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Breaking Bad (Perníkový tatko) je celosvetovo známy a uznávaný seriál, ktorý netreba predstavovať. Od roku 2008 až do poslednej epizódy v roku 2013 sme sa dočkali celkovo piatich sérií. Obdržal mnoho prestížnych televíznych ocenení a v svojom čase, ale aj dnes je považovaný za jeden z najlepších novodobých seriálov. Vďaka skvelému príbehu, ktorý vytvoril Vince Gilligan a absolútne úžasným hereckým výkonom si obľúbený seriál vybudoval takmer až kultové nasledovanie divákov. A práve kvôli tomu sme sa dočkali spin-off seriálu Better Call Saul.

Better Call Saul tretia séria
Zdroj: breakingbad.wikia.com

Tretia séria Better Call Saul nám naplno otvorí svet Breaking Bad

Už 13. apríla na televíznej stanici AMC štartuje dlho očakávaná tretia séria spinn-off sériálu Better Call Saul. V nej sa už konečne dočkáme klasického Saula Goodmana, akého poznáme z Breaking Bad – človeka, ktorý si vie zákon a morálku prispôsobiť podľa potreby a situácie.

Pozrite si upútavku na tretiu sériu Better Call Saul:

Príbeh seriálu, ktorý je často krát označovaný za najlepší televízny prequel všetkých čias sa odohráva šesť rokov pred tým, ako sa Saul (Bob Odenkirk) stretne s Walterom. Herec v hlavnej úlohe nám v skratke prezradil, o čom bude tretia séria: „V tretej sérii uvidíte, ako nájsť v uhlí diamant alebo ako sa zo slušného človeka pôsobením tlaku okolia stane človek prahnúci po peniazoch“

Spoznáme známu tvár

Príbeh ďalej rozvinie vskutku veľký hráč. Do deja konečne vstupuje Gustavo Fring, ktorý prichádza do Albaquerque otvoriť Los Pollos Hermanos. Giancarlo Esposito, ktorý nádejného podnikateľa hrá sa vyjadril, že je veľmi rád z toho, že má opäť šancu si túto ikonicky tajomnú a mysterióznu postavu zahrať. Okrem Gusa sa príbeh zameria aj na Hectora Salamancu a podstatne aj na Mikea.

Prvý diel tretej série Better Call Saul premiéruje už 13. apríla o 22. hodine na televíznej stanici AMC. Je zatiaľ jasné, že sa naozaj máme na čo tešiť! Tiež sa už neviete dočkať?

 

ZDROJTS

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -