Beyoncé odišla z mítingu so známou značkou, pretože tam bolo priveľa bielych mužov.

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

No nemilujte ju. 37 ročná Beyoncé Giselle Knowles-Carter je už od detstva známa svojím skvelým talentom. Popri tom ju však všetci poznajú ako silnú ženu, ktorá sa o seba vie postarať a nenechá sa zhadzovať. Svoj veľký dosah a množstvo fanúšikov nemôže prehliadnuť nikto – dokonca ani svetoznáme značky ako Adidas, s ktorými speváčka nedávno podpísala zmluvu o spolupráci. Nové správy však vravia, že mohla mať aj ďalšie lukratívne spolupráce. Prečo ale Beyoncé odišla z mítingu a nepodpísala zmluvu s Reebokom?

beyoncé odišla z mítingu
Zdroj: standard.co.uk

Beyoncé odišla z mítingu s Reebokom

Speváčka si prešla mnohými mítingmi so značkami ako Under Armour, Nike či Reebok predtým, ako si nakoniec zvolila Adidas. S jednou z nich však mala nepríjemnú skúsenosť, kvôli ktorej sa zdvihla a jednoducho odišla. Reebok podľa jej názoru totižto vôbec nepresadzuje rasovú rozmanitosť, teda tzv. diverzitu zamestnancov.

Keď sa Beyoncé stretla s vysoko postavenými ľuďmi z Reeboku, bola jej predložená prezentácia a plán na potenciálne produkty, na ktorých by mohli spolupracovať. Speváčka však ostala trochu zaskočená a opýtala sa: „Toto je tím ľudí, ktorí budú pracovať na mojich produktoch?“ Na to jej zamestnanci odvetili jednoduchým „áno.“ „Nikto v tejto miestnosti neodzrkadľuje moju minulosť, moju farbu pleti ani to, odkiaľ som a čo robím,“ povedala Beyoncé a z mítingu odišla, čím potenciálna spolupráca zhasla.

Zdroj: shoppeblack.us

„Pre ňu je to niečo viac. Nie je to len o tom, aby mala meno na topánkach a predávala nové ‚Adidas Beyonce 1,‘ či akokoľvek inak ich pomenujú. Je to o tom, aby zanechala pozitívnu stopu na danej značke a niečo dokázala v rámci rasovej diverzity,

zhodnotil Nick DePaula, ktorý sa stará o spoluprácu značiek oblečenia a športových udalostí.

Hovorcovia značky Reebok v piatok vydali vyjadrenie, v ktorom vravia, že správa o tom, že Beyoncé odišla z mítingu s nami kvôli zlej rasovej diverzite, je kategoricky nepravdivá. Naša komunikácia s Beyoncé a jej tímom pokračovala niekoľko ďalších mesiacov po našom stretnutí. Sme sklamaní, že falošné informácie sú podávané ako fakty.

beyoncé odišla z mítingu
Zdroj: casaveneziausa.com

Reebok síce nepoprel, že Beyoncé z mítingu naozaj odišla, no podľa značky to nesúviselo s rasovou rozmanitosťou ich zamestnancov. A čomu veríte vy?

Zdroj: spin.com, pagesix.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -