Speváčka, ktorá naspievala titulnú pieseň k najnovšej bondovke, vydala novú pieseň. Je lepšia ako No Time To Die?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nová pieseň my future od Billie Eilish

Každý počas karantény robil niečo, aby sa zabavil. Niekto čítal knihy, iný sa učil nový cudzí jazyk a napríklad herečka Zendaya natočila film. Nezaháľala ani speváčka Billie Eilish, ktorá patrí momentálne k najpopulárnejším svetovým speváčkam a ktorá vydala titulnú pieseň k bondovke No Time To Die. Billie Eilish sa počas karantény nenudila a vďaka tomu jej včera na konto pribudla aj nová pieseň.

Billie Eilish je americká speváčka a skladateľka, ktorá sa do pozornosti dostala prvýkrát ešte v roku 2016 po uverejnení piesne Ocean Eyes. Na nej, ako aj na ostatných, spolupracovala so svojím starším bratom Finneasom, ktorý jej pieseň napísal a produkoval. Ako už bolo spomínané, speváčka vydala aj titulnú pieseň No Time To Die k novej bondovke s rovnomenným názvom.

billie eilish oscars
Zdroj: highsnobiety.com

Mladá 18-ročná speváčka je aj napriek nízkemu veku už teraz veľmi úspešná. Na konte má niekoľko ocenení – 5 cien Grammy, 2 American Music Awards, 2 Guinessove svetové rekordy a mnoho iných. Stala sa najmladšou osobou a prvou ženou, ktorá vyhrala v tom istom ročníku 4 hlavné ceny Grammy. Ak ste teda zvedaví na jej novú skladbu aj s kresleným videoklipom, môžete si ju pozrieť nižšie:

Nová bondovka No Time To Die

V slovenskom preklade Nie je čas zomrieť je posledným filmom o Jamesovi Bondovi, v ktorom uvidíme herca Daniela Craiga. Ten sa bude musieť postaviť novému záporákovi, ktorého si zahrá sympatický Rami Malek. V hereckom obsadení Jamesa Bonda nesmie nikdy chýbať ani ženská ruka, a vďaka tomu sa vo filme ukáže aj nádherná herečka Ana de Armas.

Po Bondovom boku sa však objaví aj herečka z bondovky Spectre, Lea Seydoux. Seydoux sa dokonca v jednom rozhovore o filme vyjadrila, že film bude veľmi emotívnym a sama pri ňom plakala. Čo sa týka režisérskej stoličky, na tú zasadol režisér Cary Fukunaga. O titulnú skladbu sa postarala už spomínaná Billie Eilish a na zvyšku hudby vo filme pracoval oscarový Hans Zimmer.

Nie je čas zomrieť dátum
Zdroj: wallpapersden.com

Billie Eilish svojich fanúšikov pesničkou No Time To Die nesklamala a určite budú všetci nadšení aj po tom, ako si vypočujú novinku my future. Ak však nie ste až takým veľkým fanúšikom spomínanej speváčky a ste skôr fanúšikom agenta 007, vy sa môžete tešiť na dátum 20. november 2020, kedy do kín príde dlho očakávaný film Nie je čas zomrieť.

Páči sa vám najnovší počin Billie Eilish? Tešíte sa, že si skladbu No Time To Die už čoskoro vypočujete aj vo filme? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: sk.wikipeda.org

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -