Krátke video odhaľuje, čo sa stalo s postavou Billyho Butchera po prvej sérii The Boys

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nový krátky film rozpráva o tom, čo robil Billy Butcher (Karl Urban) po prvej sérii Amazon seriálu The Boys. Zameriava sa na otvorený koniec prvej série plný explózie. Čo sa s ním stalo po tomto prekvapivom finále? Druhá séria nám toho zatiaľ veľa o Butcherovi nepovedala, no toto krátke video nám prezradí jeho osud. Upozorňujeme, že článok obsahuje spoilery k prvej sérii seriálu The Boys.

Billy Butcher z The Boys

V prvých epizódach The Boys sa Butcher snaží dosiahnuť svoju pomstu. Niekoľko rokov dozadu jeho manželka Becca zmizla po tom, ako zažila strašnú situáciu so superhdinom menom Homelander (Antony Starr). Butcher veril, že je Becca mŕtva a zaprisahal sa zhodiť Homelandera a celú jeho hviezdnu superhrdinskú Sedmičku z trónov. V posledných epizódach sa však veci poriadne zvrtli a zamotali celý príbeh.

Butcher zistil, že Becca stále žije a býva na predmestí. Ešte šokujúcejšou informáciou preňho bolo, že vychováva Homelanderove dieťa – výsledok jej znásilnenia týmto superhrdinom. Fanúšikovia žiadali odpovede na otázku: „Čo robil Butcher po tom, ako sa to dozvedel?“ Druhá séria sa totiž odohráva až po istom čase, a tak sa nedozvedáme, ako túto situáciu vyriešil.

billy butcher the boys
Zdroj: comicbook.com

Na začiatku druhej série vidíme partiu zabijakov pokope bez svojho vodcu. Butcher sa k nim pripája až v druhej sérii a to, čo robil medzi tým, ostáva tajomstvom. Teda vlastne ostávalo. Teraz však už vieme odpovede, na ktoré sme tak dlho hľadali otázky.

Krátky film

V júli nám už tvorca seriálu Eric Kripke prezradil, že počas druhej série vydajú aj krátky film, ktorý by mal objasniť Butcherove kroky po finále prvej série. A pred pár dňami sme sa tohto filmu konečne dočkali. Nesie názov BUTCHER: A Short Film. Má len niečo cez päť minút a pozrieť si ho môžete v pripnutom Tweete.

V krátkom filme sa Butcher musí vyrovnať so stratou pamäte, s otázkou, prečo ho Homelander nezabil a s naňho našitou vraždou Madely Stillwell. Táto ukážka jeho časti príbehu pravdepodobne nie je to, čo fanúšikovia očakávali, no ešte netreba vešať hlavy. Kripke sľúbil, že sa dozvieme ešte viac v nasledujúcich sériách. Billy Butcher si v seriáli The Boys prechádza ozajstným peklom, a veci sa len tak rýchlo neobrátia na dobré.

Čo si myslíte o krátkom filme o postave menom Billy Butcher z The Boys? Dostali ste odpovede, ktoré ste chceli? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -