TEÓRIA Birds of Prey: Harley Quinn zabije Jokera a Jared Leto končí s DC

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

TEÓRIA: Harley Quinn zabije Jokera

Už vo februári 2020 si v kinách pozrieme nový DC film. Originálnym názvom Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn), tentokrát sa stredobodom pozornosti stane milovaná komiksová postava, opäť v podaní herečky Margot Robbie. Na novinku sa tešíme a sme zvedavý, ako film dopadne. Je možné, že sa vydá šokujúcim smerom a uvidíme, ako Harley Quinn zabije Jokera?

Obľúbený film Joker (2019) si získal divákov hlavne vďaka hereckému výkonu Joaquina Phoenixa. Táto komiksovka pokorila rekordy a získala neuveriteľných 11 nominácií na Oscary 2020. Phoenix však nie je jediný Joker, ktorého poznáme. V samostatnom filmovom vesmíre ikonického Princa zločinu predstavoval Jared Leto, ktorého čas vypršal.

Film Suicide Squad (2016) mal očividné problémy, aj keď vo finále pôsobil ako akčná jazda bez pointy.  Diváci však film úplne neodsúdili. Obľúbili si hlavne postavu Harley Quinn, ktorú stvárnila herečka Margot Robbie. Dokonca až natoľko, že štúdiá Warner Bros. a DC sa rozhodli priniesť nám sólovku o tejto milovanej postave. O príbehu už niečo málo vieme, teraz však prichádza nová teória, ktorá súvisí so samotným Jokerom.

Čo odhalil trailer?

Nedávno sme sa dočkali oficiálneho traileru na film Birds of Prey, ktorý si môžete pozrieť vyššie v článku. V ňom sa nám naskytol lepší pohľad na novinku, ktorá sa do kín dostane už začiatkom februára.

Okrem toho sme v ukážke videli scénu, ktorá napovedala smrť Jokera. Trailer začína slovami Harley Quinn, ktorá hovorí o rozchode s Princom zločinu. Jej monológ je okrášlený rôznymi vizuálmi, a práve v momente, kedy hovorí, že sa s ním rozišla, vidíme, ako vyskakuje s auta. Auto potom narazí do fabriky ACE Chemicalas, po čom nasleduje veľký výbuch.

Joker s Jaredom Letom oficiálne dostáva vlastný film!
Zdroj: collider.com

Teória spočíva v tom, že v aute sa nachádzal samotný Joker. Harley totižto sarkasticky dodá, že o rozchode sa rozhodli spoločne.

Súvisí to aj s očakávaniami, že Jared Leto nadobro končí s rolou Jokera a vo filme Birds of Prey sa vôbec neobjaví. Taktiež je celkom realistické, že si nezahrá už vo žiadnych budúcich projektoch od DC, keďže prichádza do MCU v úlohe Morbiusa. Teória, že Harley Quinn ho zabila, teda nie je až tak od veci, keďže to aspoň vysvetľuje to, že Joker sa v budúcich filmoch DCEU už neobjaví. Zatiaľ ale môžeme len hádať, čo sa stane naozaj – to sa však dozvieme v samotnom filme, ktorý vychádza začiatkom februára.

Zdroj: imdb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -