Má Birds of Prey s Margot Robbie najmenší rozpočet zo všetkých DCEU filmov?

Nenechajte si ujsť

Štúdio Warner Bros. mení taktiku

Justice League stála bez reklamy 300 miliónov dolárov a zarobila iba 657$ miliónov. Čo nie je katastrofa, ale v pluse Warner Bros. nie sú. Aj preto stál Shazam! iba 100 miliónov dolárov a drsné dievčatká pôjdu ešte nižšie, na 75$ miliónov.

Takže už teraz vieme, že režisérka Cathy Yan (Dead Pigs) nenakrúti monštruózny blockbuster s mega deštrukciou. Skôr sa vydá cestou zaujímavých (šialených) postáv a ich vzájomnou interakciou. Už Jednotka samovrahov nám ukázala, že práve chémia medzi postavami bola to najlepšie z filmu, a nie očakávaná akcia.

Zdroj: gyphy.com

Dočkáme sa tvrdého R-ka?

Film by mal mať toto označenie: čiže krv, násilie a nejaký ten vulgarizmus. Podľa slov samotnej Margot Robbie (Harley Quinn), ak by mal film prístupnosť PG (u nás od 12 rokov), bol by označený IBA za „babský film„. A takto drsný film s hlavnými ženskými hrdinkami sme tu ešte nikdy nemali. Taktiež môže producentský tím s menším rozpočtom riskovať, nakrútiť niečo oveľa odvážnejšie a doslova sa odtrhnúť z reťaze. Čo sa vyplatilo už vo filmoch ako Deadpool alebo Logan.

Zdroj: gyphy.com

Kto sú Birds of Prey?

Potvrdené sú zatiaľ Huntress (Mary Elizabeth Winstead) a Black Canary (Jurnee Smollett-Bell), ktoré sa spoja s našou dostrihanou Harley Quinn. Ich cieľom je zlikvidovať zločinca s prezývkou Black Mask (vo všetkom skvelý Ewan McGregor) a zároveň ochraňovať Cassandru Cain, ktorá si neskôr v komiksoch oblečie kostým Batgirl

Môžeme predpokladať, že vo filme neuvidíme Batmana. Prvá klapka filmu už padla a premiéra je stanovená na 7. február 2020. A nový Batman (Robert Pattison) je v hre iba odnedávna. Alebo sa nás chystá Warner Bros. prekvapiť?

Zdroj: lebanonews.net

Ale čo Joker?

Áno, ten má predbežný rozpočet 55$ miliónov, avšak nepatrí priamo do Worlds of DC (DCEU). Ide skôr o samostatný film, alebo alternatívnu realitu zo sveta DC Comics. A Birds of Prey sú priznané ako oficiálny spin-off ku Jednotke Samovrahov.

Tak čo, tešíte sa na tento uletený film plný ženských postáv? My sme naozaj zvedaví, čo z toho nakoniec vznikne!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -