Birds of Prey TEASER – Krásna Harley Quinn je späť v novej ukážke!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dnes ráno sa na internete objavilo pár fotiek z pripravovaného filmu Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Áno, naozaj tak znie celý názov filmu. Štúdia DC a Warner Bros. si pre nás pripravujú ženskú tímovku, ktorej súčasťou bude aj krásna Margot Robbie ako Harley Quinn.

Tím ďalej doplnia herečky Mary Elizabeth Winstead ako Huntress, Jurnee Smollett-Bell ako Black Canary a Ella Jay Basco ako Cassandra Cain. Uvidíme aj herečku Rosie Perez, ktorá si zahrá gothamskú detektívku Renee Montoya. Herecké obsadenie uzavrú Ewan McGregor a Chriss Messina, ktorí stvárnia hlavných zloduchov filmu – Black Mask a Victor Zsasz.

Birds of Prey TEASER

Na svetlo sveta sa dokonca dostala aj nová ukážka, ktorá prišla v ukrajinskom jazyku. Netrvá síce ani minútu, no ukazuje nám hlavné postavy filmu v akcii. Taktiež sme dostali vôbec prvý pohľad na herca Ewana McGregora (Star Wars) ako známeho záporáka Black Mask. Réžiu má na starosti čínska režisérka Cathy Yan, ktorá si pre nás pripravila tvrdý film s hodnotením R.

To znamená, že sa v Birds of Prey môžeme tešiť na násilie, krv, hrubý jazyk a možno aj nejakú tú nahotu. Podľa slov samotnej Margot Robbie (Harley Quinn), ak by mal film prístupnosť PG (u nás od 12 rokov), bol by označený IBA za “babský film“. A takto drsný film s hlavnými ženskými hrdinkami sme tu ešte nikdy nemali.

VIDEO: Birds of Prey HD Teaser! from r/DC_Cinematic

Veľmi zaujímavým je aj nízky rozpočet filmu, ktorý štúdio Warner Bros. stál iba 75 miliónov amerických dolárov. Pre porovnanie, Shazam! stál 100$ miliónov, Aquaman 200$ miliónov a Justice League stál okolo 300$ miliónov.

Uvidíme teda, aké zárobky prinesie čisto ženská tímovka. Viac sa dozvieme už 7. februára 2020, kedy sa film Birds of Prey dočká svojej premiéry.

Čo hovoríte na nový teaser? Tešíte sa na Margot Robbie, ktorá si po Suicide Squad zopakuje úlohu Harley Quinn?

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -