Harley Quinn je späť v prvej ukážke na film Birds of Prey! Na koho sa môžme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Birds of Prey v prvej ukážke!

Warner Bros chce očividne začať nový trend v propagovaní ich nadchádzajúcich DC filmov a tak im začali robiť ukážky ešte v čase, kedy sa len projekty natáčajú. Mohli sme to vidieť pri filme Joker, kedy sa Joaquin Phoenix odhalil v make-upe v krátkom videu z natáčania, no a podobnú vec sme dostali práve teraz a to k filmu Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). Ide teda o krátke 19-sekundové video, ktoré nám odhaľuje prvé zábery na hlavné postavy filmu.

Keďže ide ale najmä o rýchle video, na to aby ste si každého stihli obzrieť, si ho budete musieť buď spomaliť alebo pozastaviť. V ňom sa teda odhalili herci: Margot Robbie ako Harley Quinn, Mary Elizabeth Winstead ako Huntress, Jurnee Smollett-Bell ako Black Canary, Ella Jay Basco ako Cassandra Cain, Rose Perez ako Renee Montoya, Ewan McGregor ako Black Mask a Chris Messina ako Victor Zsasz.

Worlds of DC pokračuje s Harley Quinn

Tón prvej ukážky je pomerne zvláštny. Má svoju atmosféru, avšak pripomína skôr nejaký videoklip k piesni. Či je teda zrovna toto niečo, čo chceme na plátne vidieť, ťažko povedať, avšak rozhodne to bude zaujímavé. Birds of Prey totiž patrí z komiksových DC kníh k tým zaujímavejším titulom a mnohé postavy, ktoré ste v ukážke teraz videli, sú svetu komiksových nadšencov už dobre známe.

Nevraviac o tom, že zopár z nich už stihlo debutovať aj v hraných seriáloch z prostredia Arrowverse na CW. Tu však dúfame, že ich prevedenie bude o niečo lepšie a bližšie k pôvodným komiksom. Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) – čo je naozaj oficiálny názov filmu, sa teda stáva ďalšou kapitolou spoločného filmového sveta Worlds of DC, ktoré momentálne zažíva obrovské úspechy s najnovším prídavkom Aquamanom.

View this post on Instagram

Miss me? 💋HQ

A post shared by @ margotrobbie on

 

Čo hovoríte na prvú ukážku k filmu Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)? Pozdáva sa vám tón, v ktorom sa predviedli? Čo hovoríte na hercov a kostýmy? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -